Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #8

The Punisher vol. 5 #8

The Punisher vol. 5 #8

“The Dead Winter”

Postacie
Zapowiedź

• Byli agenci Hydry oraz agenci AIM ramię w ramię, by dopaść Punishera.
• Frank kontra żołnierz, który jest bardziej do niego podobny, niż się im obu wydaje.

Streszczenie

Frank i Rachel Alves mierzą do siebie z pistoletów. W górskiej chacie naokoło nich jest pełno trupów członków the Exchange. Po chwili orientują się, że są po tej samej stronie i opuszczają broń. W milczeniu przeszukują pokój. Odnajdują kilka komputerów. Każdy bierze po jednym i odchodzi. Na odchodnym Frank każe kobiecie trzymać się od niego z daleka.

Stephanie Gerard podjeżdża do magazynu w Queens. Tam czeka już na nią Poulsen. Kobieta od razu żąda wyjaśnień w sprawie zabójstwa ich ludzi w górach. Chris nie daje się jednak zastraszyć i nawet próbuje podrywać szefową. Jest pewny siebie. Nie mogą sobie pozwolić na otwartą wojnę z Punisherem. Muszą siedzieć cicho i niczym nie różnić się od HYDRY czy A.I.M., inaczej Avengers dobiorą się do nich. Akcja w górach była zaplanowana. Musiał poświecić ich ludzi, aby przynęta zostawiona dla Punishera okazała się wiarygodna. W magazynie otwiera ukryte drzwi, które prowadza do tajnego składu S.H.I.E.L.D.. Tam zabiera potrzebny mu do zastawienia pułapki sprzęt. Stephanie daje się przekonać. Jej podwładny ma czas do końca tygodnia, aby zamknąć tą sprawę.

Frank w swojej kryjówce przegląda zdobytego laptopa. Natyka się na mail z informacją o miejscu, gdzie ma dojść do przekazania sporej ilości pieniędzy. Rachel w swoim mieszkaniu także otwiera zdobyty komputer, ale przeszkadza jej dzwonek do drzwi. To policja. Bolt i Clemons chcą jej zadać kilka pytań. Kobieta ich wpuszcza, ale jest zdziwiona ich obecnością. Sprawa wesela została zawieszona z powodu działań Punishera. Policjanci zaczynają ją wypytywać o jej ewentualne kontakty z mścicielem. Wiedzą, że ten ma teraz partnera. Chcą wiedzieć, gdzie kobieta była ostatniej nocy. Rachel zaczyna się denerwować i wyrzuca policjantów.

Frank obserwuje budynek, w którym ma dojść do wymiany. W środku ktoś przebrany za woźnego wyciąga broń i zaczyna przeszukiwać budynek. Obserwuje go ktoś w termowizji. Intruz zostaje zaatakowany przez latające drony, które porażają go prądem. Próbuje się bronić, ale kule nic nie robią pancerzom robotów. To Poulsen steruje dronami z bezpiecznej odległości. Mając włączoną termowizję nie wie, że woźnym jest Rachel, a Punisher skrada się za jego plecami.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8 The Punisher vol. 5 #8

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.