Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Ultimates » Ultimate Comics Ultimates #7

Ultimate Comics Ultimates #7

Ultimate Comics Ultimates #7

"Two cities. Two worlds." Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Ultimates muszą zmierzyć się z upadkiem nowego świata.
• Stary przyjaciel powraca.
• Czy Nick Fury może pozbierać do kupy swój zespół?

Streszczenie

S.H.I.E.L.D. Helicarrier. Black Widow nie rozumie planu Nicka, który polega na włączeniu mieszkańców Tian do wojny z Children of Tomorrow. Hawkeye tłumaczy, że mieszkańcy byłego SEAR są dzięki serum zwanym The Source jednymi z najpotężniejszych ludzi na świecie. Fury liczy na to, że wśród nich znajdzie telepatę na poziomie Omega. Dzięki temu pokonanie Reeda powinno pójść znacznie łatwiej.

Tian. The Heavenly Cities. Godzinę później. Ultimates zostają przywitani przez Xorna i Zorna, a następnie Nick tłumaczy swój plan. Władca Eternals jest stanowczo przeciwny włączaniu Tian w wojnę innych ludzi. Jego brat chce jednak pomóc przybyszom. Spośród Celestails wyznacza Oracle, by to on wypełnił plan Fury'ego.

The City. W okolicach całej Kopuły rozlega się głos Oracle. Wzywa do pokoju. Maker jest lekko zaskoczony umiejętnościami telepaty, który zdołał pokonać zabezpieczenia The City. Nakazuje natychmiast przerwać przekaz i wykorzystując połączenie nadaje odzew do mieszkańców Tian. Będzie tak, jak ostrzegał: ci, którzy zagrożą the City, muszą się liczyć z konsekwencjami. W kierunku Tian wyrusza flota Children of Tomorrow.

Tian. The Heavenly Cities. Oracle, po wygłoszeniu odzewu Makera, pada martwy. Zorn mówi, że ostrzegał - pomoc innym ludziom nie przyniesie im nic dobrego. Nick deklaruje gotowość do obrony Tian. Zorn wyśmiewa go, gdyż ich ludzie nie są bezbronni.

Stacja S.H.I.E.L.D. położona na orbicie okołoziemskiej ponad the City. Hulk przygląda się Kopule. Po chwili skacze w kierunku centrum.

Himalaje. Siedemnaście godzin wcześniej. Agent Flumm stara się przekonać Hulka do pomocy S.H.I.E.L.D. w walce z Children of Tomorrow. Banner odmawia, gdyż nie mają mu nic do zaoferowania. Flumm nie jest tego taki pewien. S.H.I.E.L.D. trzyma w jednej ze swych baz drugiego Hulka. A konkretniej She-Hulk – Betty Ross. Hulk nie jest już taki spokojny.

The City. Teraz. Hulk przebija się przez Kopułę. Skutkiem tego są zaburzenia w działaniu The City. Maker chce wiedzieć, co się dzieje. City jednak nie odpowiada - Hulk powoli niszczy kolejne fragmenty Kopuły.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7 Ultimate Comics Ultimates #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.