Avalon » Serie komiksowe » Avengers vol. 4 » Avengers vol. 4 #21

Avengers vol. 4 #21

Postacie
Zapowiedź

• Storm jest teraz Mścicielem!
• Jak Avengers mogą jednocześnie walczyć z Hydrą, AIM, the Hand, i H.A.M.M.E.R. pod przewództwem Normana Osborna?

Streszczenie

Thunderbolts Mountain. Spider-Woman wyzywa Spider-Hulki Hydry od idiotów, po czym, powalając Hawkeye'a, przypomina, że sama też jest agentem Hydry, córką samej Madame, i że przez nich jej przykrywka jako Mściciela do niczego się nie nadaje. Każe im załadować Clinta do Quinjeta, żeby mogła go zabrać do bazy. Na jej nieszczęście okazuje się, że Viper przewidziała dokładnie, że powie coś takiego i Spider-Hulki nie dają się nabrać. Jessica próbuje uciekać, szybko zostaje jednak złapana i znokautowana.

Teren zakładów Oscorp. Red Hulk próbuje zwalczyć miniaturowych agentów H.A.M.M.E.R. Tym udaje się wlecieć do jego czaszki i obezwładniają go, strzelając mu w mózg. Gdy Czerwony pada, agencji wzywają transport.

Teren byłego frontu AIM w Filadelfii. Protector unika repulsorów Iron Mana, nadając prośbę o pomoc i tłumacząc, że coś prawdopodobnie przejęło kontrolę nad zbroją Starka. Udaje mu się odbić jeden z promieni w taki sposób, że trafia on Irona, po czym przytwierdza mu do potylicy urządzenie, które powinno chwilowo wywołać wyłączenie zbroi. Gdy tak się dzieje, Noh-Varr podchodzi do Starka, prosząc, by podał on kod dezaktywujący. Tony każe mu uciekać. W następnej chwili zbroja ponownie się uruchamia, powalając kosmitę. Zdziera z siebie urządzenie zakłócające, podnosi nieprzytomnego Protectora i odlatuje.

Gdy gigantyczny niewidzialny agent H.A.M.M.E.R. ląduje na Quincarrierze, Vision wychodzi na zewnątrz, by się nim zająć, podczas gdy Maria Hill i Captain America próbują zachować samolot w powietrzu. Syntezoidowi udaje się zrzucić przeciwnika, gdy jednak na zewnątrz wygląda Rogers, okazuje się, że na miejscu jest jeszcze kilku agentów, którzy go atakują. Gdy próbuje ich od siebie odgonić karabinem, Hill traci kontrolę nad samolotem. Kiedy Visionowi udaje się gładko wylądować na ziemi – czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku – Quincarrier z impetem uderza o podłoże, co Maria, uczepiona używającego spadochronu Captaina, uważa za swoją winę. Okazuje się jednak, że to za mało, żeby powstrzymać agentów H.A.M.M.E.R., którzy przechodzą do kontrataku i obezwładniają obu ludzi.

Autor: S_O

Galeria numeru

Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21 Avengers vol. 4 #21

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.