Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulk vol. 4 » Incredible Hulk vol. 4 #3

Incredible Hulk vol. 4 #3

Incredible Hulk vol. 4 #3

"Hulk: Asunder" Part 3

Postacie
Zapowiedź

"The Boar Brothers" kontra Hulk w dosłownie wstrząsającej Ziemią walce. Banner przedstawia swoją nową armię. Hulk w przymierzu z Amandą Von Doom. Przymierzu, które na zawsze zmieni jego los.

Streszczenie

Hulk wspomina. Nie pamięta swoich pierwszych narodzin - był zamknięty w Bannerze od zawsze, przeżywał wszystko to, co on. Ale kiedyś, dzięki bombie gamma, wydostał się na powierzchnię, przejął kontrolę. Niestety nie na stałe. Bruce zawsze czaił się i wracał. Do czasu.

Kilka tygodni wcześniej. Z czyjąś pomocą Hulk rozdzielił się z Bannerem.

Teraz. Zielony stwór wraca do swojego nowego domu. Zastaje tam obraz, jak po bitwie. Zmutowane dziki zabrały dzieci moloidów.

Hulk rusza w pogoń. Dopada mutantów i pokonuje ich. Odprowadza dzieci do wioski. Sam udaje się do panny von Doom i obiecuje jej pomoc. Chce tylko jednego - Bannerem zajmie się sam.

Laboratorium Bannera. Bruce zauważa brak dzików. Po chwili uruchamia się alarm. Na wyspę dostaje się jeden z robotów von Doom. Bruce niszczy go. Domyśla się, że za chwilę nadejdzie reszta gości. Jest na nich przygotowany. Ma całą armię zmutowanych, zielonych zwierząt.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3 Incredible Hulk vol. 4 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.