Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Ultimates » Ultimate Comics Ultimates #6

Ultimate Comics Ultimates #6

Ultimate Comics Ultimates #6

"The World" Part 2

Postacie
Zapowiedź

• Ultimate Falcon powraca!
• The Ultimates są atakowani ze wszystkich możliwych stron!
• Nick Fury zwraca się do jedynej osoby, która może ocalić zespół!

Streszczenie

Nowy Meksyk. Nick Fury stara się przekonać Steve'a do powrotu do Ultimates. Rogers stanowczo odmawia. Nie może dopuścić po raz kolejny do tego, by ktoś przez jego błędy stracił życie.

Kratos Club, Paryż. Tony w towarzystwie Jarvisa spotyka się z członkami klubu, by porozmawiać o wybuchu nuklearnym w Montevideo. Obwinia ich o śmierć milionów, jednak oni nie przejmują się tym. Bardziej interesują ich skutki wypadku. Dzięki katastrofie ich notowania na giełdzie poszły ostro w górę, a tym samym do członków Kratos Club należy 9% światowej gospodarki.

Posiadłość Braddocków. Jamie odwiedza pogrążonego w śpiączce brata. W trakcie wizyty napotyka swego ojca. Captain Britain obwinia Braddocka Sr. o stan brata. Ojciec informuje tylko Jamesa, że Brianowi nie pozostało już wiele tygodni życia. Ma nadzieję, że nowy Captain już się z nim pożegnał.

The City. Falcon zostaje wykryty przez systemy Miasta. Reed nie ma zamiaru go jednak zabijać. Chce, by Sam przekonał się, że the City jest najlepszym miejscem do życia na Ziemi. Falcon jest pod wrażeniem innowacyjności Kopuły. Reed prosi go, by wrócił do Fury'ego i opowiedział mu to, co widział, ponieważ The City jest pokojowo nastawione do reszty świata. Jednak tylko wtedy, gdy ten świat nie ma zamiaru go zniszczyć.

Triskelion. Nick Fury wraca z nieudanego spotkania z Rogersem. Razem z Clintem próbują znaleźć rozwiązanie problemu, jakim są Children of Tomorrow. Ostatecznie decydują się na zaangażowanie w konflikt Tian i jego mieszkańców.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6 Ultimate Comics Ultimates #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.