Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #6

The Punisher vol. 5 #6

Postacie
Zapowiedź

• Pokonany Frank Castle... żywy, ale wewnątrz martwy.
• Sekret wymiany ujawniony i łączy się on z jedną z największych tajemnic uniwersum Marvela!

Streszczenie

Punisher właśnie zabił jakiegoś kolesia w restauracji. Pozostali goście siedzą oniemiali i nie reagują. Frank spokojnie zabiera telefon swojej ofiary i zaczyna przeglądać wiadomości. Znajduje informację o spotkaniu kierownictwa the Exchange dziś w chatce pod miastem.

Rachel odwiedza Norah. Kiedy gospodyni przygotowuje kawę, Alves fotografuje jej notatki o the Exchange.

Frank zatrzymuje swojego vana w środku lasu. Wyciagą kilka kiełbasek i faszeruje je jakimiś lekami.

Rachel śledzi jednego z podejrzanych o przynależność to the Exchange. Podjeżdża do górskiego kurortu. Wchodzi za facetem do środka i widzi, jak ten odbiera kluczyki do domku. Alves szybko odnajduje boya hotelowego. Mówi mu, że jest narzeczoną ich gościa i chce mu zrobić niespodziankę. To ona zaniesie jego bagaż do pokoju.

Teren jest patrolowany przez żołnierzy. Jeden z nich ma do dyspozycji psy, które właśnie złapały jakiś trop i pędzą przed siebie. Zrywają się ze smyczy i ruszają do przodu. Żołnierze rusza za nimi i zgłasza ich dziwne zachowanie do centrali. Po chwili odnajduje swoich podopiecznych. Opychają się właśnie kiełbasą. Facet odwołuje alarm.

Rachel podjeżdża pod domek w przebraniu boya hotelowego. Ochrona bez problemu przepuszcza ją. Do środka wpuszcza ją facet, którego śledzi. Kładzie bagaże na łóżko. Koleś rozpoznaje, że to nie są jego rzeczy. Kobieta szybkim ciosem uderza go w tchawicę i patrzy jak ten powoli dusi się na ziemi. Rachel przebiera się w strój komandosa i wyjmuje z torby broń. Teraz cierpliwie czeka na zapadnięcie zmroku.

Żołnierz odnajduje fiolkę po lekach. Kiedy się odwraca jego psy już leżą bez ruchu w śniegu. Szybko zgłasza się do centrali. Od tyłu zbliża się do niego Punisher. Na miejsce przybywają dwa skutery. Znajdują trupa oraz nieprzytomne psy. Frank po cichu ich zdejmuje.

Para spaceruje po korytarzach ośrodka i wymienia plotki o członkach the Exchange. Po chwili zaczynają się całować. Nagle gasną światła i słychać strzały wyciszone przez tłumik. W salonie zebrało się już więcej osób. Zastanawiają się, kto z kierownictwa się tu zjawi. Światła gasną i do środka wpada Rachel. Zabija wszystkich.

Do ośrodka zbliża się Frank. Nie musi być już cicho i z karabinu zdejmuje ostatnich strażników. Z buta otwiera drzwi wejściowe. Rachel sprawdza, czy nikogo nie przegapiła. Kiedy wychodzi za róg staje naprzeciwko Punishera. Oboje celują do siebie z broni.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6 The Punisher vol. 5 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.