Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Ultimates » Ultimate Comics Ultimates #5

Ultimate Comics Ultimates #5

Ultimate Comics Ultimates #5

"The World" Part 1

Postacie
Zapowiedź

• Tomorrow's Children przejęli kontrolę!
• Wygląda na to, że Thor i Ultimates stracili całą nadzieję!
• Twórca The Children wyjawił swoje powiązanie ze światem Ultimate!

Streszczenie

Tydzień po wydarzeniach z The City. Biały Dom. Nick Fury spotyka się z prezydentem, by omówić wydarzenia sprzed ostatnich tygodni.

Transatlantyk. Tony Stark leci swym samolotem na spotkanie z innymi członkami Kratos Club. Wraz z Jarvisem przegląda notowania giełdy. Akcje Kratos Club, zgodnie z przewidywaniami, poszły ostro w górę po wydarzeniach z Montevideo. Stark jest wściekły, że jego wspólnicy zarabiają kosztem śmierci tysięcy ludzi. Ma zamiar coś z tym zrobić.

Triskelion. Spider-Woman wraca do swojego mieszkania. Na stole znajduje tajne akta dostarczone jej przez Nicka. Dotyczą działalności nowego Spider-Mana. Spider-Woman nie może pozwolić na to, by ktoś plamił dobre imię Petera Parkera.

Pentagon. Hawkeye prezentuje możliwości nowego serum super-żołnierza nazwanego The Source. Dzięki niemu właśnie tysiące ludzi w SEAR uzyskało nadzdolności. W tym także Xorn i Zorn – nowi przywódcy Republiki.

Star Tower. Thor spędza czas z Jane Foster. Jedzą wspólnie kolację. Jane prosi Thora, by ten jeszcze raz wytłumaczył jej, dlaczego muszą tu teraz mieszkać. Bóg piorunów odpowiada, że Tony chce sprawdzić, czy nie ma żadnych defektów w funkcjonowaniu jego zbroi. Mówi też, że wszystko będzie w porządku. Sam jednak w to nie wierzy.

Stacja S.H.I.E.L.D. położona na orbicie okołoziemskiej. Falcon przygotowuje się do lotu. Dzięki specjalnemu serum stanie się niewykrywalny dla The City. Gdy już jest w mieście Children of Tomorrow, ci nie widzą go. Falcon rozpoczyna infiltrację.

Nowy Meksyk. Nick Fury ląduje na pustkowiu. Wśród skał odnajduje obóz znajomego. Nick prosi go, by wrócił i im pomógł. Steve Rogers nie ma jednak zamiaru powracać.

Autor: Rodzyn

Galeria numeru

Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5 Ultimate Comics Ultimates #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.