Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man » Amazing Spider-Man #674

Amazing Spider-Man #674

Amazing Spider-Man #674

"Great Heights" Part 1: "Trust Issues"

Postacie
Zapowiedź

Koszta Spider-Island rosną i powraca pierwszy wróg Spider-Mana. Aby uporać się z plagą rabunków, Peter musi sprzymierzyć się z niezbyt przyjaznym partnerem.

Streszczenie

Ktoś szkoli młodych ludzi i wyposaża ich w sprzęt Vulture'a. Nie jest to zbyt bezpieczne - śmiertelne wypadki zdarzają się bardzo często.

Cooper bada sprawę młodych ludzi, którzy, jak się wydaje, popełnili samobójstwo, skacząc z budynków. Dla Carlie jednak sprawa wygląda tak, jakby ktoś zrzucał ich z powietrza.

Policja szuka włamywaczy wdzierających się do penthousów i zabijających ludzi. Pech chce, że oddział Anti-Spider trafia na Spider-Mana, który przybył do mieszkania tuż po jednym z włamań. Oczywiście znajdują go nad ciepłymi jeszcze zwłokami właściciela i próbują aresztować. Dzięki pajęczemu zmysłowi i faktowi, że zbroje pomógł zbudować Peter Parker, Pająk bez problemu radzi sobie z policjantami.

Shadowland. Tiberius Stone, pracownik Horizon Labs, przynosi Kingpinowi plany zagłuszaczy pajęczego zmysłu.

Parker i Cooper wpadają na siebie w Coffee Bean. Szybko zawiązują rozejm, gdy orientują się, że ich cele są bardzo zbliżone.

Nocny klub "The Wake". M.J., Gloria i setki nowojorczyków odreagowują posiadanie pajęczych mocy podczas imprezy, której głównym motywem są pajęcze moce.

Ekipa ze sprzętem Vulture'a - Angela Death, Michael, Lucifer i Gabriel - dokonuje kolejnego skoku. Po nim odnoszą łup swojemu szefowi, do "The Wake". Tam tańcząca Gloria wpada w oko Michaelowi. Chłopak nie ma jednak czasu nic z tym zrobić, zostaje bowiem przedstawiony szefowi, którym okazuje się być oryginalny Vulture – Adrian Toomes.

Korekta: Aruna

Autor: redevil

Galeria numeru

Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674 Amazing Spider-Man #674

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.