Avalon » Serie komiksowe » Herc » Herc #2

Herc #2

Postacie
Streszczenie

Brooklyn. Hercules próbuje uniknąć zgniecenia pod ruinami budynku. Musi się spieszyć, bo triumfujący Hobgoblin atakuje teraz Rheę. Bohaterowi udaje się przebić do podziemi i może ponownie stanąć do walki ze złoczyńcą. Ich starcie transmitowane jest na żywo w sieci. Z pomocą Rhei, Hercules wychodzi zwycięsko z walki. Korzysta z okazji i ogłasza śledzącym starcie nowojorczykom, że nastał koniec tyranii Warhawks. Od dziś obejmuje protekcją cały Brooklyn.

Restauracja Athena. Hobgoblin zaprzecza związkom z Warhawks i ujawnia, że to Helena wciągnęła bohatera w zasadzkę. Córka właściciela restauracji z płaczem przyznaje, że to prawda i tłumaczy, że miała dość sprzeciwiania się Kingpinowi. Ten ostatni również pojawia się w lokalu i informuje, że nie ma żadnych planów przejęcia restauracji. Ma też cenną informację dla Herculesa - podaje mu lokalizację głównej świątyni Warhawks. Już po opuszczeniu Atheny, Hobgoblin pyta zleceniodawcę o motywy działania. Gangster tłumaczy, że ludzie lubią wynosić bohaterów na piedestał, ale kochają też później patrzeć jak z niego spadają.

Coney Island. Helena pojawia się w siedzibie Warhawks i twierdzi, że chce im pomóc pokonać Herculesa. Kyknos, syn Aresa, zapowiada, że bohatera wkrótce czeka upadek.

Autor: Lex

Galeria numeru

Herc #2 Herc #2 Herc #2 Herc #2 Herc #2 Herc #2 Herc #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.