Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #3

The Punisher vol. 5 #3

Postacie
Zapowiedź

Nawet 10 000 stóp nad Nowym Jorkiem nikt nie jest w stanie uciec Punisherowi. Kiedy Frank przetrząsa kryminalne podziemie miasta, spotyka Vulture'a - śmiertelnie niebezpiecznego złoczyńcę stworzonego przez mafię. W międzyczasie jeden z detektywów NYPD jest bliski odkrycia nowych znajomości Pusnishera, a jeden z miejskich włodarzy nie chce, aby jego związki z Frankiem wyszły na jaw.

Streszczenie

Vulture atakuje Punishera od tyłu. Wytrąca mu broń, wbija swoje szpony w jego ramię, po czym wzlatuje w powietrze. Rozbija świetlik i zaczyna nabierać wysokości.

Rachel odzyskuje przytomność. Lekarz prosi ją o zachowanie spokoju. To konieczne przy długiej rehabilitacji, jaka ją czeka. Kobieta upomina doktora, że zmieniła nazwisko. Po mężu nazywa się Alves.

Punisher wyrywa szpony ze swojego ramienia. Nie puszcza się jednak przeciwnika. W czasie lotu wyciąga nóż i wbija go w udo złoczyńcy. Frank zaczyna się wspinać po napastniku.

Policja dociera do opuszczonej fabryki, gdzie rozpoczęła się walka. Znajdują trupa przywiązanego do krzesła, któremu ktoś odstrzelił głowę. Pierwsze podejrzenie pada na Punishera, ale Oscar to wyklucza. Słusznie domyśla się jednak, że bohater tu był.

Ponad dachami miasta dalej toczy się walka. Vulture ma swój kwas i szpony, a Frank pięści i nóż. Punisher uzyskuje przewagę i wytrąca przeciwnika z lotu. Obaj zaczynają spadać w dół.

Norah siedzi u fryzjera. Nagle na komórkę dostaje zdjęcia walczących Vulture'a i Punishera. Mimo, że ma ułożoną fryzurę tylko na połowie głowy, wybiega. Biegnie przez tłum patrząc w niebo. W końcu dostrzega swój temat.

Frank jest bliski wbicia noża w serce przeciwnika. Ten wbija bohaterowi szpon w oko i oblewa jego tors kwasem. Mimo bólu, Castle dopina swego. Kopniakiem odrzuca umierającego przeciwnika, po czym sam zaczyna spadać na ziemię. Udaje mu się na chwilę złapać schodów przeciwpożarowych, co spowalnia trochę jego lot. Na miejsce jego upadku dojeżdża Norah. Bohater prosi ją o pomoc.

W tym samym czasie w szpitalu budzi się Rachel. Nadludzkim wysiłkiem woli podnosi się z łóżka i stawia kilka kroków. Włącza się alarm i szybko dobiegają do niej lekarze.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3 The Punisher vol. 5 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.