Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Wolverine » Fear Itself: Wolverine #3

Fear Itself: Wolverine #3

Fear Itself: Wolverine #3

Part 3 of 3

Postacie
Zapowiedź

Grupa najemników STRIKE, która porwała helicarrier zagrażający Nowemu Jorkowi, się rozpada podczas gdy Sutton ujawnia szaleńcze motywy nim kierujące. Wolverine zamierza rozwiązać problem z pomocą swoich pazurów. Tymczasem relacjonująca sytuację w mieście Melita stała się celem nie tylko dla STRIKE...

Cytat

Policjant rakiecie z bombą: "How in the hell did you know how to disarm it?"
Logan: "Wikipedia"

Streszczenie

Nowy Jork. Melita Garner obserwuje wiszący nad miastem helicarrier. Ma nadzieję, iż jej chłopak, Wolverine, opanował sytuację – zabezpieczył znajdującą się na nim broń atomową. Tymczasem, na skutek ataku sił Serpenta, pada Avengers Tower.

Helicarrier "Prometeusz". Przykuty do bomby Logan przysłuchuje się rozmowie swoich oprawców. Jeden z nich, Brom, nie ma wielkiej ochoty zrzucić ładunku nuklearnego na miasto poniżej. Harrow informuje Broma o odkryciu Bexleya – nie działają z rozkazu S.T.R.I.K.E.

Na górnym pokładzie dowodzący akcją zabija Bexleya. Wychodząc z pomieszczenia Sutton natrafia na kolejnego członka załogi – telepatę Croydona. Zabija zatem i jego.

Tymczasem Logan próbuje przekonać pilnującyh go agentów, żeby go wypuścili, przekonując ich, że nie pracują dla S.T.R.I.K.E. Do pomieszczenia wchodzi Sutton. Potwierdza słowa Logana. Wściekła Harrow atakuje go i zostaje postrzelona. Brom uwalnia Logana. X-Man każe Bromowi zabrać koleżankę i wynosić się ze statku.

Sutton nie chce się poddać. Spuszcza bombę na miasto poniżej. Logan porządnie go rani i wyskakuje za pociskiem. W locie udaje mu się rozbroić bombę.

Do karetki z Suttonem wchodzi kobieta. Obiecuje mu pomoc, bo jak stwierdza Black Air wydało zbyt wiele sił i środków na niego i akcję z helicarrierem.

Logan znajduje chwilowy spokój w ramionach Melity.

Autor: redevil

Galeria numeru

Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3 Fear Itself: Wolverine #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.