Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Fearsome Four » Fear Itself: Fearsome Four #4

Fear Itself: Fearsome Four #4

Fear Itself: Fearsome Four #4

"The Only Thing We Have to Fear Is..."

Postacie
Zapowiedź

Jakiego potwora potrzeba żeby zabić innego potwora? Man-Thing jest tykająca bombą i zaraz wybuchnie. Przez Fear Itself kreatura straciła kontrolę nad swoją mocą i Fearsome Four muszą walczyć ze swoimi największymi koszmarami. Czasem kiedy patrzysz na Negusa Rzeczywistości on odpowie tym samym. Dlaczego powinieneś bać się Fear Itself? Ten numer odpowie na to pytanie.

Streszczenie

Przeszłość, Nexus of All Realities. Howard otrzymuje od Man-Thinga niewielki pistolet. Okazuje się, że to potężna broń "No-Thing", której lękał się nawet Galactus.

Teraz. Niestety, okazuje się, że pistolet nie działa na Man-Thinga. Wściekły Howard nie ma innego wyjścia i rusza wraz z resztą Fearsome Four do desperackiego ataku wręcz. Nie przynosi on powodzenia, a Man-Thing posiada coraz większą moc i jest o krok od otwarcia bramy do Nexusa, która może doprowadzić do zniszczenia świata.

Kaczor wreszcie odkrywa przyczynę niepowodzenia. Muszą pokonać własne lęki i dzielnie stawić czoła fali strachu, która zaraz wyleje się z portalu. Jeśli im się uda, to zatrzymają ją w zarodku i panika nie zaleje całego świata. Bohaterowie mają wizje swych największych koszmarów, ale dzielnie sobie z nimi radzą.

Przełamują bariery i uspokajają Man-Thinga, który wraca do swojego normalnego stanu.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Fearsome Four #4 Fear Itself: Fearsome Four #4 Fear Itself: Fearsome Four #4 Fear Itself: Fearsome Four #4 Fear Itself: Fearsome Four #4 Fear Itself: Fearsome Four #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.