Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself » Fear Itself #6

Fear Itself #6

Fear Itself #6

"Blood-Tied and Doomed"

Postacie
Zapowiedź

Captain America, Thor i Iron Man stają do ostatecznej walki z Serpentem i jego armią. Podczas chaosu i zniszczenia Spider-Man podejmuje decyzję życia! Mroczny Asgard powstaje i wszystkie ziemskie siły zbiegają się na Word Tree.

Streszczenie

Nowy Jork. Avengers rodzielają się. Grupa Kapitana Ameryki transportuje rannego Thora na Asgard, a zespół Luke'a Cage'a ma pomóc poszkodowanym mieszkańcom miasta.

Asgard. Steve Rogers żąda od Odina uleczenia Thora. All-Father wścieka się z powodu buńczucznego tonu Kapitana i teleportuje go wraz z resztą Avengers na Ziemię. Zamierza dokończyć przygotowywanie swych wojsk, pożegnać się z Thorem i ruszyć do ostatecznej bitwy.

Serpent triumfuje, słuchając informacji o kolejnych przypadkach zamieszek i chaosu. Skadi również się cieszy, ale boi się spełnienia przepowiedni. Serpent uspokaja ją, że nawet jeśli zginie z ręki Thora, to i tak będzie zwycięzcą, a ona przejmie jego rolę.

Nowy Jork. W morzu przerażonych mieszkańców Spider-Man odnajduje swoją ciocię. Kobieta czuje się dobrze i radzi mu, żeby wracał do walki.

Asgard. Odin opatruje rany syna. Ciągle uważa, że nie powinien on poświęcać życia w walce z Serpentem. Thor z kolei nie chce, żeby Ziemia została zniszczona. Odyn tłumaczy, że, z punktu widzenia ojca, syn jest ważniejszy od całego świata. Ostatecznie godzi się jednak z wolą Thora. Przekazuje mu zbroję oraz miecz, które pomogą mu w walce.

Svartalfheim. Iron Man skończył przygotowywać bronie do walki z Serpentem. Odin błogosławi je, po czym odsyła, wraz z Tonym, na Ziemię.

Broxton. Do zniszczonego Asgardu zbliża się latająca forteca Serpenta. Na jej drodze staje Kapitan Ameryka.

Korekta: Aruna

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6 Fear Itself #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.