Avalon » Serie komiksowe » Captain America vol. 6 » Captain America vol. 6 #3

Captain America vol. 6 #3

Captain America vol. 6 #3

"American Dreamers" Part 3

Postacie
Zapowiedź

Cap kontra Cap! Ale czy na pewno?

Streszczenie

Bravo oraz królowa Hydry obserwują na monitorach Jimmy'ego podłączonego do jakiegoś urządzenia. Mają nadzieję, że dzięki temu będą w stanie otworzyć portal. Już udało im się podłączyć do snu Agent 13. Okazuje się, że są kochankami, a kobieta także jest nowa w tych czasach. Chce przejąć dowodzenie w Hydrze i unowocześnić ją.

Ameridroid wyciąga Capa przez okno i ciska nim o ziemie. Rozpoczyna się walka. Steve stara się unikać ciosów i jednocześnie ratować gapiów. Sharon wychyla się przez okno i rzuca ukochanemu jego tarczę. Niestety robi to tak nieporęcznie, że wbija się ona w ścianę jakiegoś domu. Szybko zaczyna się ubierać i dzwoni do Nicka i Dugana, którzy właśnie przesłuchują terrorystę z Hydry. Zaskakuje ją od tyłu Zemo. Napastnik chce ją porazić swoim nowym wynalazkiem, ale ta nosi strój od Tony'ego Starka, który chroni ją przed atakiem. Sharon przechodzi do ofensywy.

Cap w końcu dostaje się do swojej tarczy. Wyprowadza nią cios, który zrywa robotowi twarz i powala na ziemię. W tym samym czasie Zemo wypycha Sharon przez okno. Rogers rzuca się w jej kierunku i w ostatniej sekundzie łapie ją.

Projekt Pegasus. Cap, Carter i Nick stoją nad nieaktywnym androidem. Rogers jest zdziwiony, że udało mu się go tak łatwo pokonać.

Bravo i królowa są w zaparkowanej na mieście karetce. W środku jest z nimi Jimmy. Kiedy do pojazdu zbliżają się policjanci, jeden z ich ludzi zabija ich. Bravo każe swojej wspólniczce zabrać stąd Jupitera, jak tylko obaj wejdą po portalu.

Sharon otrzymuje meldunek o strzelaninie przed budynkiem. W tym momencie android znów się uruchamia. Powala Nicka, łapie Steve'a i wyskakuje z nim przez okno wprost do portalu. Po drugiej stronie Dekker znów jest człowiekiem i to w kwiecie wieku. Cieszy się, że Baron dotrzymał słowa. Nagle ktoś strzela mu w głowę. To Codename: Bravo. Steve rzuca swoją tarczą i rusza do ataku. Jego oponent jednak bez trudu łapie pocisk i jednym ciosem obezwładnia bohatera. To jest jego świat.

Autor: Spell

Galeria numeru

Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3 Captain America vol. 6 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.