Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Wolverine » Fear Itself: Wolverine #2

Fear Itself: Wolverine #2

Fear Itself: Wolverine #2

Part 2 of 3

Postacie
Zapowiedź

Nad Nowym Jorkiem unosi się, przejęty przez terrorystów, Hellicarrier z bombą atomową. Wolverine i Melita mają niewiele czasu, by powstrzymać STRIKE i ocalić miasto.

Cytat

Pete Wisdom odbierajac wideorozmowę z Melitą: "...Oh come on, another new avenger? Do they not turn anyone down over there?"

Streszczenie

Helicarrier "Prometeusz". Tuż na Nowym Jorkiem. Wolverine uwalnia się od przygwożdżającego go mieczem agenta S.T.R.I.K.E. Mężczyzna, posiadający w sobie DNA Kree, chce walczyć dalej. Walka jest wyrównana, dzięki energetycznemu mieczowi Broma, którym może parować ciosy Logana.

Avengers Tower. Melita dzwoni do Pete'a Wisdoma. Chce się dowiedzieć kim jest mężczyzna którego zdjęcie znalazła w bazach danych, a który teraz dowodzi S.T.R.I.K.E. Okazuje się, że mężczyzna brał udział w rządowym projekcie, który miał stworzyć doskonalszych żołnierzy.

"Prometeusz". Do walki Logana z Bromem włącza się kolejny agent S.T.R.I.K.E - Croydon. Mężczyzna telepatycznie atakuje Logana. Szybko przekonuje się jednak jakim to było błędem. Agent pada. Logan nie kontynuuje walki z Bromem, oddala się w stronę pomieszczenia komunikacyjnego.

Na wyższym pokładzie dowodzący akcją, Sutton, wyjaśnia pozostałym dwóm agentom motywy swojego działania. Mężczyzna mówi, iż śnił o młocie. I teraz kiedy na ziemię spadły młotki Serpenta uznał to za znak i postanowił działać.

Melita próbuje zbliżyć się do budynku ONZ. Po drodze na ulicach widzi chaos. Ludzie walczą z policją, obrabiają sklepy, podpalają budynki. Garner nie jest jednak na to obojętna. Widząc tłum próbujący obrabować sklep, reporterka używa broni, którą dostałą od Logana i przepędza złodziei.

Logan dociera na miejsce. Wszelkie urządzenia komunikacyjne są jednak zniszczone. Na dodatek trójka agentów S.T.R.I.K.E. jest już za nim.

Jeden z agentów,  z którym szef operacji dzielił się swoimi przemyśleniami, Bexley, odkrywa, iż ich działania nie są sankcjonowane przez dowództwo S.T.R.I.K.E.

Logan ma pecha, posługujący się elektryczną bronią agenci obezwładniają go. Gdy mutant dochodzi do siebie odkrywa, iż jest przywiązany do bomby atomowej i, jak grozi dowódca operacji, Logan będzie miał najlepszy widok, kiedy "Prometeusz" dostarczy bombę zrzucając ją na miasto.

Autor: redevil

Galeria numeru

Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2 Fear Itself: Wolverine #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.