Avalon » Serie komiksowe » The Punisher vol. 5 » The Punisher vol. 5 #2

The Punisher vol. 5 #2

Postacie
Zapowiedź

Polując na ludzi stojących za ślubna masakrą, Punisher nie da spokoju nikomu. Ostatni z grupy przestępców ściganych przez detektywów Bolta i Clemonsa, zwróci sie o pomoc do Punishera, co może być najgorszym możliwym pomysłem.

Streszczenie

Przywódca morderców z wesela ucieka nocą przez zaułki. Cały czas śledzi go Punisher. Próbuje się dostać do kryjówki jakichś gangsterów, ale ci wyrzucają go za drzwi.

Przywódcy The Exchange czekają na kogoś na dachu wieżowca. Działania ich człowieka Malloy'a niepokoją ich. Punisher miał tylko jeden powód, aby go wypuścić. Chce się dowiedzieć, do kogo gangster pójdzie. Boją się, że zaprowadzi ich prosto do nich. Na miejsce w końcu przylatuje osoba, z którą mieli się spotkać. To Vulture. Przekazują mu walizki z pieniędzmi oraz informacjami o celu. Zależy im na czasie.

Clemnos i Bolt przybywają na miejsce kolejnego morderstwa. Stary policjant od razu rozpoznaje robotę Punishera. Na miejscu pojawia się także Norah Winters. Oscar wyprasza dziennikarkę. Myślał, że zajmuje się ona teraz tylko telewizją. Ta zaprzecza. To Ulrich ją do tego zmusza. Jak tylko ma okazję, to stara się wrócić do prawdziwej pracy. Sprzeczkę przerywa Bolt. Właśnie dostał wiadomość, że panna młoda odzyskała przytomność.

Malloy siedzi w jakiejś spelunie z prostytutką na kolanach. Przychodzi właściciel lokalu. Nie jest zadowolony z obecności gościa. Punisher go puścił, więc jest na pewno niedaleko. Nikt nie chce mieć z nim na pieńku. Malloy zostaje pobity i wyrzucony na ulicę. Tam czeka na niego Frank. Gangster wpada w panikę i wbiega z powrotem do burdelu. Castle idzie za nim. Rozpoczyna się strzelanina. Szef przestępców zasłania się prostytutką, ale celny strzał w głowę eliminuje go z gry. Na miejscu jest też kobieta, która dawała dziewczynom narkotyki, aby były łatwiejsze do kontroli. Kończy z kulką w plecach.

Bolt i jego partner docierają do szpitala. Pani Alves niedawno się obudziła. Nikt jej nie odwiedza, ponieważ wszyscy jej bliscy zginęli na weselu. Policjanci chcą się dowiedzieć, co kobieta pamięta. Po chwili namysłu wydaje jej się, że po pierwszych strzałach do sali wbiegła druga grupa gangsterów, ale nie pamięta wszystkiego. Po chwili pyta się o stan jej męża. Wówczas przypomina sobie wszystko. Oscar musi ja przytrzymać, a lekaż podaje jej środki uspokajające.

Punisher dalej śledzi Malloy'a. Gangster kończy przywiązany do krzesła w jakiejś opuszczonej fabryce. Przesłuchują go jego szefowie. Mają mu za złe tak brutalne rozprawienie się z ludźmi Owla. To nie jest nowoczesny sposób prowadzenia interesów. Castle bierze na muszkę przywódczynię The Exchange. Nagle, nad nim pojawia się Vulture.

Autor: Spell

Galeria numeru

The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2 The Punisher vol. 5 #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.