Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #5

Fear Itself: The Home Front #5

Postacie
Zapowiedź

Otoczony tragediami Speedball albo pogrąży się w rozpaczy, albo znajdzie antidotum na strach. Nawet jeśli się mu to uda, to czy będzie w stanie przekazać światu nadzieję równie efektywnie, jak Serpent zrobił to ze strachem?
Młodzieżowe odpowiedniki ulubionych Avengers - X-23, Spider-Girl, Power Man i Thunderstrike - znajdą się na dziwnej wyspie. Czy oznacza to początek narodzin nowej drużyny?
Dodatkowo zobacz, jak radzi sobie American Eagle.

Streszczenie

Zalane St. John's, Nowa Funlandia. Speedball wydostaje się spod wody i od razu ratuje kobietę. Na pomoc spieszy mu Jocasta, która duplikuje się i wysyła swoje kopie na pomoc zatopionym mieszkańcom. Robbie chce dodać otuchy przerażonym ludziom na całym świecie i nagrywa przykłady pomocy jaką niosą zwykli mieszkańcy St. John's. Przesyła je do Miriam Sharpe, która przekazuje je do telewizji. Ona również chce natchnąć nadzieją zwykłych ludzi, co nie podoba się Sisters of Sin..."The Chosen" - part 1 of 3

Postacie:
* X-23, Amadeus Cho, Spider-Girl, Power Man, Thunderstrike

Piątka zaskoczonych młodych bohaterów próbuje zorientować się w sytuacji. Zostali nagle przeniesieni z różnych miejsc i wylądowali - według Amadeusa - na środku Pacyifku. Zdezorientowani herosi kłócą się i atakują nawzajem. Jednoczy ich jednak pojawienie się wroga. Znaleźli się na statku z godłem Serpenta i wygląda na to, że będą obiektem polowania jego sług."A Moment with... Mr. Fear"

Postacie:
* Mr. Fear

Strach jaki zapanował po przebudzeniu Serpenta nie cieszy Mr. Feara. Nie podoba mu się, że ktoś potrafi budzić to uczucie mocniej niż on sam."Red/White Blues"

Postacie:
* American Eagle

Indiański rezerwat na pustyni Navajo. W biednym miasteczku dochodzi do napięć między białymi i Indianami, a sytuacja pogarsza się, gdy znaleziony zostaje zabity i oskalpowany szeryf. American Eagle jest jednak w stanie przejrzeć plany burmistrza, któremu zależy na sianiu niepokoju. Rozlew krwi zostaje udaremniony.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5 Fear Itself: The Home Front #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.