Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Wolverine » Fear Itself: Wolverine #1

Fear Itself: Wolverine #1

Fear Itself: Wolverine #1

Part 1 of 3

Postacie
Zapowiedź

Wydarzenia Fear Itself rozdzierają Nowy Jork, a Wolverine i jego dziewczyna, Melita Garner, stają w obliczu trudnych decyzji. Grupa brytyjskich najemników o nazwie STRIKE wykorzystuje panujący chaos, by wykonać ostatnie, mordercze zadanie i do Wolverine'a należeć będzie powstrzymanie ich. Jednak pozostawienie Melity samej może okazać się tragiczne w skutkach.

Cytat

Logan skacząc w kierunku helicarrera: "I miss this I'm gonna need a month to recover."

Streszczenie

Pięcioosobowa grupa S.T.R.I.K.E. kradnie helicarrier wraz z załogą należący kiedyś do Osborna i jego H.A.M.M.E.R.

Nowy Jork. Logan robi porządek z Scarecrowem. Po walce podchodzi do niego jego dziewczyna, Melita. Opuściła ona bezpieczne schronienie, gdzie skierował ją Logan – Avengers Tower, bowiem jak przystało na reporterkę chce być blisko ludzi. Przeczuwa, że nadchodzi wielkie zagrożenie.

Rozmowę przerywa telefon. Rogers informuje Logana o dokonaniu S.T.R.I.K.E. Dodatkowo helicarrier zbliża się do Nowego Jorku. Okazuje się, że Wolverine zna tę grupę – wie, ze była to komórka antyterrorystyczna brytyjczyków, która została przejęta, a następnie zniknęła z uwagi wszystkich.

Melita chce podążyć z Loganem, ten odmawia. Daje kobiecie kartę dostępu do Avengers Tower i radzi, by skorzystała z komputera przy szukaniu historii.

Helicarrier. Grupa dostaje nowy rozkaz – mają polecieć do Nowego Jorku i pokazać, że S.T.R.I.K.E. stał się ważnym, pierwszoligowym graczem z którym należy się liczyć.

Godzinę później statek pojawia się nad Wielkim Jabłkiem. Logan skacząc z dachu wieżowca dostaje się na pokład.

Statek zawisa nad ulicą. Ciała załogi zostają wystawione na widok publiczny. Mieszkańcy są przerażeni widząc powieszonych ludzi.

Avengers Tower. Garner przeszukuje zasoby komputera próbując dowiedzieć się czegoś o S.T.R.I.K.E.

Logan przedziera się przez pokłady szukając ludzi. Przy okazji przypomina sobie, co słyszał o organizacji z którą przyszło mu walczyć. Biorą się oni za akcje, których nie podejmuje się nikt inny, nawet za małą płacę, robią wszystko w imieniu tajemniczej organizacji. Jak głosi plotka za wszystkim stoją stare brytyjskie pieniądze. Organizacja jest też pełna sekretnych stowarzyszeń i dziwnych rytuałów.

Logan znajduje przeciwników, a właściwie oni jego. Udaje się im zaskoczyć Wolverina i jeden z agentów, Brom, przebija Avengera energetycznym mieczem.

Avengers Tower. Melita odkrywa, że na pokładzie helicarriera jest broń atomowa.

Autor: redevil

Galeria numeru

Fear Itself: Wolverine #1 Fear Itself: Wolverine #1 Fear Itself: Wolverine #1 Fear Itself: Wolverine #1 Fear Itself: Wolverine #1 Fear Itself: Wolverine #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.