Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Uncanny X-Force » Fear Itself: Uncanny X-Force #1

Fear Itself: Uncanny X-Force #1

Fear Itself: Uncanny X-Force #1

"Before the Devil Knows We’re Dead" Chapter 1

Postacie
Zapowiedź

Wierzący w nadchodzący z Fear Itself koniec świata Purifiers zamierzają "uratować" ludzkość przed diabłem. X-Force zmuszeni będą powstrzymać ekstremistów, nim doprowadzą oni do zbiorowego, światowego samobójstwa.

Streszczenie

Człowiek o imieniu Garrity, wchodzi na lotnisko. Nagle krzyczy „Purify” i wysadza bombę schowaną pod płaszczem. O całym zdarzeniu opowiada komuś Deadpool. Podchodzą do niego Wolverine i Angel. Okazuje się, że rozmówcami są pluszowe maskotki. Bohaterowie spoglądają na ekrany. Widza, jakie spustoszenie i chaos sieją The Worthy na całym świecie. Warren pokazuje przyjacielowi nagranie z lotniska. Dodatkowo po sieci krąży nagranie jakiegoś anonimowego bohatera przywiązanego do krzesła. Prawdopodobnie ktoś niedługo wykona na nim egzekucję.

EVA podlatuje nad taras w wieżowcu. Wysiadają z niej Fantomex i Psylocke. Betsy telepatycznie ukrywa ich obecność. Na przyjęciu, które się tu odbywa odnajdują swój cel. Jest nim bogaty prezenter telewizyjny, który potajemnie należy do Purifiers. Facet nie chce im nic powiedzieć i postanawia skoczyć z tarasu. Fantomex z niechęcią ratuje mu życie wysyłając po niego swój statek.

Później, facet leży przywiązany do stołu. Cały zespół stoi nad nim, a Wolverine grozi mu bolesnymi torturami. Koleś gra twardziela i zaczyna wyzywać swoich oprawców. Kiedy widzi zbliżająca się Betsy z jej psycho ostrzem, postanawia mówić. Ich przywódcą jest człowiek o nazwisku Standish.

Standish ogląda z przerażeniem telewizję. Pokazują walczących The Worthy. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że zagrożeniem dla ludzi nie są mutanci, ale wszystkie super istoty.

Baltimore. Opuszczona baza wojskowa. Dwóch strażników z przerażeniem obserwuje jak z wody wylatuje EVA. To tylko dla odwrócenia ich uwagi, ponieważ X-Force zachodzą ich od tyłu. Po chwili drużyna jest w środku bazy i rozpoczyna się walka. Na koniec przy życiu pozostaje tylko jeden przeciwnik. Kiedy odpowiada, że nie wie gdzie przetrzymywany jest bohater, Wolverine wykańcza go.

Standish nagrywa swoje przemówienie. Prosi ludzi, aby odrzucili diabelskie nasienie, jakim są bohaterowie i wzięli swoje życie w swoje ręce. Następnie strzela porwanemu bohaterowi w głowę.

Autor: Spell

Galeria numeru

Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1 Fear Itself: Uncanny X-Force #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.