Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #633

Incredible Hulks #633

Incredible Hulks #633

"Heart of the Monster" - Part 4 of 6

Postacie
Zapowiedź

Przez lata Hulk walczył z kosmitami, demonami, potworami i szaleńcami. Ale teraz musi stanąć przed najgorszym wrogiem wściekłego siłacza – swoimi własnymi pragnieniami. A jakby tego było mało, na jego drodze stają też Umar i Armageddon.

Streszczenie

Nieopodal  Las Vegas. Umar uspokaja Hulka, który osiągnął poziom Worldbreakera. W tym czasie Rappaccini pomaga Rickowi i Jen. Red She-Hulk niezbyt się podoba, jak blisko czarodziejka podeszła do jej byłego męża. Umar w odpowiedzi teleportuje siebie i zielonego. Rulkie udaje się przedostać przez portal.

24 godziny później. Na miejscu pojawia się armia USA, Olympus Group, a także Dr. Strange i Di Cosimo. Okazuje się, że Umar, Hulk, Red She-Hulk, Wendigo, Bi-Best, Arm’Chedon trafili do Dark Dimension.

Słysząc to Cho chce ruszać Bannerowi na pomoc. Strange najchętniej zostawiłby go w tamtym wymiarze. Rappaccini, przy sprzeciwie Di Cosimo, chce zbudować maszynę, która okiełzna moc studni. Strange ma nadzieję, że Hulk dostał to, czego sobie życzył.

Dark Dimension. Hulk, u boku Umar, walczy z Mindless Ones. Pokonuje je, dzięki czemu czarodziejka zamyka je za barierą ochronną. Para udaje się świętować zwycięstwo do sypialni.

W lochu zamku Umar uwięzieni są Bi-Beast, Wendigo i Arm’Chedon.

Na pustyni nieopodal zamku Red She-Hulk odwiedza znajomy mężczyzna.

Cho i Rappaccini kończą budować maszynę, Strange stawia portal i drużyna przechodzi przez niego. Jedna w Dark Dimension pojawia się Strange, Cho i doktor Di Cosimo. Brakuje Moniki i urządzenia.

Cho zauważa Hulka walczącego z trollami. Nagle pojawia się Fin Fang Foom, na jego grzbiecie siedzi Red She-Hulk i Tyrannus.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633 Incredible Hulks #633

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.