Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #632

Incredible Hulks #632

Incredible Hulks #632

"Heart of the Monster" - Part 3

Postacie
Zapowiedź

Na Ziemi pojawił się artefakt zdolny spełnić każde życzenie. Ale to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego naprawdę pragniemy.

Streszczenie

Statek Arm’Chedona. Jen odzyskuje przytomność.  Widzi żołnierzy wstrzykujących coś Rickowi i rusza mu na pomoc.  Uwalnia Ricka i razem próbują dojść co się stało. Pojawia się jednak główny wróg i strzela do Jen powalając ją. Od razu jego naukowcy wstrzykują jej tą samą substancję co A-Bombowi.

 

Chwilę później Lord of Troya woła Hulka i na jego oczach wyrzuca ze statku Jen i Ricka. Mówi także, że umrą oni powoli na oczach Bannera powolną śmiercią, ponieważ zostali otruci.

 

Zielonego ogarnia wielki gniew. Już prawie zmienia się w Worldbreakera, ale w ostatniej chwili transformuje się jednak w Bannera. Bruce wydaje polecenie Cho - ma znaleźć Rappaccini. Ona pomoże Jen i Rickowi. Przy okazji Banner przyznaje się, że właśnie tego sobie życzył – żeby jego rodzina została uleczona.

 

Chwilę później wściekły Hulk wbija się w statek i częstuje potężnym ciosem Arm’Chedona. Powala go na ziemię. Ten jednak walczy dalej. Kalibruje swoją broń, by ta zbierała energię Hulka. Strzela i wielkie odłamki skał lecą w kierunku miasta. Na ich drodze pojawia się Red She-Hulk i rozbija je.

 

Hulk dopada przeciwnika, chwyta jego rękę i przykłada mu broń do twarzy i strzela. Lord of Troya nie pada. Kieruje promień lasera ze statku wprost w Betty. Wściekły Hulk potężnymi ciosami okłada Arm’Chedona jednocześnie wykorzystując tą energię strzela z jego broni i rozbija jego statek.

 

To jednak nie uspokaja Hulka, robi się coraz bardziej wściekłyco grozi zniszczeniem planety. Wtedy pojawia się Umar i deklaruje, że uspokoizielonego olbrzyma.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632 Incredible Hulks #632

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.