Avalon » Serie komiksowe » Thunderbolts » Thunderbolts #160

Thunderbolts #160

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN
Więzienie Raft zostało zniszczone. Setki kryminalistów wydostało się na wolność. Ale to żadne zagrożenie biorąc pod uwagę, iż "niepowstrzymany" zostaje jednym z Godnych. Thunderbolts spróbują go powstrzymać.

Streszczenie

Songbird, MACH V i Fixer łączą się z Lukiem. Ten chce, aby drużyna ruszyła za Juggernautem. Mają spróbować dotrzeć do Marko, który wciąż może gdzieś tam być. Jeżeli nie to za wszelką cenę, trzeba powstrzymać przeciwnika. Trójka starych członków drużyny zastanawia się nad sytuacja. Mają nadzieję, że Satana będzie w stanie im pomóc. Nagle dostają sygnał z lochów. Man-Thing dziwnie się zachowuje. Songbird zabiera Abe'a i starą drużynę na dół. Fixer ma zostać w odwodzie z drugą drużyna. To wywołuje frustrację u Berta. Nowi członkowie, kiedy zostają sami znów omawiają swoje położenie. Część z nich chce skorzystać z okazji i uciec. Powstrzymuje ich Centurius. Zaleca cierpliwość. Może wyłączyć nanity w dowolnej chwili i muszą dobrze wybrać ten moment.

W podziemiach Man-Thing o mało nie zabija swojego opiekuna. Według Satany otacza ich wszechobecny strach i to drażni potwora. To co dzieje się na świecie musi żywić się tym strachem. Będą musieli trzymać swojego stwora z dala od ludzi. Teraz najważniejsze to powstrzymać Juggernauta przed dostaniem do Chicago. Po chwili wszyscy się teleportują, ale po chwili Man-Thing znika i zostawia ich samych. Hellstorm oznajmia reszcie, że monstrum osiągnęło następny poziom. Jej manipulacje przy nim pozwoliły mu osiągnąć następny poziom ewolucji. Nie maja jednak czasu na to. Zbliża się Kuurth. Podlatuje do niego Songbird. Tworzy z dźwięku bieżnie, na którą wkracza Marko, a następnie wykręca ja w wilki wir. Ma nadzieję, że osłabi to jego koncentrację i pozwoli dostać się do człowieka, owładniętego przez czarną magię. MACH V każe Moonstone, aby teraz porozmawiała z Cainem. Jej działania jednak nie przynoszą skutku. Mimo to Songbird wierzy, że maja szansę. Młot pozwala mu latać, a mimo to ciągle biegnie, jak pierwotny Juggernaut. Satana musi przedrzeć się, przez pancerz. W tym celu wymalowała Ghosta magicznymi znakami i każe mu przeniknąć przez zbroję. Kiedy ten wykonuje jej polecenie przenosi się do wnętrza bestii.

Wewnątrz wszystko wygląda jakby było stworzone z hieroglifów. Hellstorm wykorzystuje połączenie z Ghostem i przenosi do niego całą drużynę. Wszyscy wyruszają, aby odnaleźć opętanego Marko. Odnajdują go oplątanego i pożeranego przez wielkiego węża. Satana wyczuwa, że mają tu do czynienia z dwoma demonami. Jeden to wąż, a drugi to Cytorak. Cain mógłby odeprzeć atak przy pomocy Cytoraka, ale wybrał, że tego nie zrobi. Nagle objawia im się Kuurth w swej prawdziwej formie. Satana próbuje go przegnać, ale jest bezsilna. Demon powala ich, a w świecie rzeczywistym Juggernaut uderza w nich młotem.

Kiedy wszyscy są w swoich ciałach, próbują atakować. Abe traci swą zbroję, a potężny cios ciska Moonstone wysoko w górę. Songbird próbuje uaktywnić nanity, ale stwór wypala je ze swojego organizmu. Zdenerwowany Kuurth bierze potężny zamach i uderza młotem w ziemię. Wybuch widzą mieszkańcy pobliskiego Chicago.

Autor: Spell

Galeria numeru

Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160 Thunderbolts #160

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.