Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #506

Invincible Iron Man #506

Invincible Iron Man #506

"Fear Itself" - Part 3: "The Apostate"

Postacie
Zapowiedź

Tony ma za dużo na głowie, by walczyć, ale świat potrzebuje Iron Mana w akcji. Stark konstruuje przyszłość Marvela i Asgardu, ale nie potrafi pomóc sam sobie, zatem jak ma pomóc innym? Tony będzie musiał stawić czoła swojemu największemu strachowi raz jeszcze.

Streszczenie

Żeby zainteresować Odina, Tony złożył ofiarę - poświęcił to, co miał najcenniejsze, czyli swoją trzeźwość. Ojciec Thora wysłuchał go i przeniósł do kuźni Asgardu, gdzie wykuwane są najpotężniejsze bronie. Pracujące tam karły początkowo są pełne rezerwy, ale w końcu oferują mu pomoc w stworzeniu broni, która pomoże w walce z Serpentem.

Seattle. Bliscy współpracownicy Tony'ego z przerażeniem oglądają relację ze zniszczonego Paryża.

Hammer Industries. Justine Hammer jest wściekła, bo nie może nawiązać kontaktu z pułkownikiem Johnsonem, który kierował Detroit Steel wysłanym do Paryża. Docierają do niej przerażające wiadomości z Waszyngtonu, ale kobieta nie pozostaje bierna. Daje zielone światło swojej córce, Sashy, która stoi na czele grupy Detroit Steel. Ma ona odzyskać zniszczoną zbroję Johnsona.

Pepper dociera do Paryża i szuka ludzi w potrzebie. Niestety trafia na Detroit Steel, którzy mają rozkaz strzelać do wszystkiego, co się rusza. W pobliżu jest również Mokk...

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506 Invincible Iron Man #506

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.