Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #4

Fear Itself: The Home Front #4

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN
Speedball podrózuje po świecie desperacko chcąc połączyć ogniska ruchów oporu... ale agenci Serpenta walczą z nim zabijając przy tym niewinnych. Czy przez to Robbiego ogarnie strach? Tymczasem Jimmy Woo odkrywa, iż sam jest częścią pewnej układanki. Czy ta wiedza jest warta jego poczytalności? czy Blue Marvel może walczyć z Serpentem?

Streszczenie

St. John's, Nowa Funlandia. Speedball próbuje powstrzymać Nerkkoda. Udaje mu się odbić młot rzucony przez Godnego, który trafia we wroga i pociąga go w głębiny oceanu. Zadowolony Robbie odbiera gratulacje mieszkańców. Zachęca ich do dzielenia się informacjami o sukcesie w Internecie, bo może to dodać otuchy innym. Okazuje się jednak, że zlekceważył Attumę, który wraca i ponawia atak. Heros nie ma szans i wkrótce zostaje pokonany. Wściekły Nerrkod wywołuje ogromną falę, która zalewa miasto, zabijając tysiące mieszkańców. Jocasta bezskutecznie próbuje wywołać Speedballa."Age of Anxiety" - part 4 of 4

Postacie:
* Jimmy Woo, Namora, Gorilla-Man, Uranian, M-11, Venus

Jimmy informuje Agentów, że zamek, w którym się znajdują zaraz ulegnie samozniszczeniu. Zespół ucieka w pośpiechu, a Woo ukrywa przed towarzyszami to co M-11 wyczytał ze skór martwych Atlantów. Juz na pokładzie statku Jimmy oddala się do swojej kwatery, a Namora i Gorilla-Man wyciagają prawdę z M-11. Okazuje się, że Woo nie dokonał analizy znaleziska."A moment with... Kida of Atlantis"

Postacie:
* Kida

Kida kontynuuje rodową tradycję i służy władcy Atlantis. Po tym jak Attuma pokonuje Namora, wojownik musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy winien jest lojalność tronowi, czy też wygnanemu Sub-Marinerowi."Legacy"

Postacie:
* Blue Marvel

Blue Marvel wraca do swojej podwodnej bazy po wizycie w innym wymiarze. Pod jego nieobecność doszło do katastrofy - chiński podwodny okręt wbił się w jego dom. Zderzenie naruszyło eksperyment z antymaterią, co może grozić fatalnymi konsekwencjami. Bohater wynosi łódź na powierzchnię oceanu, gdzie znajduje amerykański okręt wojenny. Dowódca jednostki nie ma zamiaru słuchać Blue Marvela, a napięcie między USA i Chinami rośnie, bo obie strony podejrzewają się o tajne eksperymenty. Adam nie ma czasu na spory i wraca opanować sytuację pod wodą. Przeszkadza mu w tym ogromny smok morski, ale ostatecznie heros wygrywa. Kosztem zniszczenia części swej siedziby pokonuje potwora i rozwiązuje problem z antymaterią.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4 Fear Itself: The Home Front #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.