Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Fearsome Four » Fear Itself: Fearsome Four #2

Fear Itself: Fearsome Four #2

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF TIE-IN!
Strach sprawia, że robimy okropne rzeczy. Sprawia także, iż Fearsome Four stają się czymś okropnymi! Skrzywieni własnym terrorem i zmieniającymi rzeczywistość mocami Man-Thinga, najdziwniejsi herosi Marvela zmieniają się w swoje złowieszcze wersje. Howard the Duck, Nighthawk, Frankenstein i She-Hulk zamiast ocalić miasto mogą stać się jego zgubą.

Streszczenie

Fearsome Four próbuje pokonać Man-Thinga. Utrudnia im to transformacja, jaką wywołał stwór. Bohaterowie zmienili się w potwory i mają problem ze współpracą. Po chwili cała czwórka walczy ze sobą, a Man-Thing spokojnie odchodzi. Dzięki temu mija przemiana bohaterów, którzy wracają do normalności. Przegrupowują się i ruszają w ślad za Man-Thingiem, a Frankenstein's Monster opowiada skąd wziął się w Nowym Jorku. Został pojmany, torturowany i poddany praniu mózgu przez tajemniczego przeciwnika. Wraz z innymi stworami miał dla niego pojmać Man-Thinga.

Zleceniodawcą okazuje się być Psycho-Man. Fearsome Four odnajdują Man-Thinga, gdy ten zostaje zaatakowany i pokonany przez tego złoczyńcę. Bohaterowie rzucają się do ataku, ale nie mają szans wobec potęgi Psycho-Mana. Ratuje ich Man-Thing, który zdążył się już zregenerować. Fearsome Four ma teraz problem - nie do końca wiedzą kogo mają atakować w pierwszej kolejności. Man-Thing po raz kolejny używa swej mocy do zmiany rzeczywistości i znikąd pojawia się dziwna wersja Fantastic Four, w składzie Wolverine, Spider-Man, Hulk i Ghost Rider.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2 Fear Itself: Fearsome Four #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.