Avalon » Serie komiksowe » Herc » Herc #1

Herc #1

Herc #1

"Gods of Brooklyn"

Postacie
Zapowiedź

Hercules ma nową misję - zajmie się wyeliminowaniem największych niegodziwców świata Marvela! Kto jest pierwszy na jego liście? I jaką mitologiczną broń nasz bohater wykradł Aresowi?

Streszczenie

Brooklyn. Grupa bandytów ma pecha - chcieli obrabować pasażera metra, którym okazał się Hercules. Wykorzystuje on mityczne uzbrojenie i pokonuje napastników. Niestety sam zostaje ranny i później w parku z trudem i bólem wyjmuje ze swego ciała kulę. Bohater ma wizję, w której słyszy ostrzeżenie o zbliżającym się zagrożeniu. Hercules musi zająć się kultem Aresa, który przybiera na sile.

Następnego dnia bohater przechadza się ulicami Brooklynu. Przypadkiem trafia na sługusów Kingpina, którzy grożą bronią właścicielowi restauracji. Herc ratuje go i korzysta z zaproszenia do lokalu. Właściciel okazuje się Grekiem i przedstawia herosowi swoją córkę, Helenę. Hercules zauważa wiszące na drzwiach ogłoszenie i proponuje, że podejmie pracę w restauracji. Najbardziej zadowolona z tego faktu jest Rhea, urodziwa pracownica, której nowo poznany mężczyzna od razu przypadł do gustu. Już po chwili lądują w łóżku, ale okazuje się, że Herc miał ukryty motyw - chce dotrzeć do grupy kultystów Aresa, do których należy kobieta.

Hercules i Rhea docierają na miejsce spotkań Warhawks, wyznawców Aresa. To właśnie członków tej grupy bohater pokonał dzień wcześniej w metrze. Tym razem czeka go jednak starcie z innym wrogiem - atakuje go Hobgoblin nasłany przez Kingpina. Zaskoczony heros nie potrafi się obronić i po chwili znika pod walącym się budynkiem.

Autor: Lex

Galeria numeru

Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1 Herc #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.