Avalon » Serie komiksowe » Iron Man 2.0 » Iron Man 2.0 #6

Iron Man 2.0 #6

Iron Man 2.0 #6

"Fear Itself" - part 2

Postacie
Zapowiedź

Oddziały Serpenta rozpanoszyły się po świecie. War Machine, Iron Fist i Weapons of the Seven Capital Cities of Heaven mają za zadanie powstrzymać dwójkę najsilniejszych przeciwników zanim ci zniszczą kontynent.

Streszczenie

Prolog. Steve Rogers wraz z Marią Hill i Sharon Carter próbują opanować krytyczną sytuację wywołaną przez Serpenta. Sharon zgłasza duże problemy w Chinach i Steve, wbrew namowom Marii, postanawia wysłać tam Iron Fista. Gdy ten okazuje się nieosiągalny, próbuje nawiązać kontakt ze Stephenem Strangem.

Eighth City. Sun Wukong ma problem - nie może podnieść młotu, który spadł z nieba. To wydarzenie spowodowało utworzenie portalu pomiędzy piekłem a Pekinem i teraz demony grasują po ulicach stolicy Chin. Na szczęście na miejscu są już War Machine i Immortal Weapons.

Titania i Absorbing Man wchodzą do piekielnego miasta w poszukiwaniu młota dla złoczyńcy. Docierają do przedmiotu i Titania nokautuje krążącego wokół niego Wukonga. Carl sięga po artefakt, akurat w chwili, gdy na miejsce przybywają Immortal Weapons. Nie udaje im się jednak powstrzymać złoczyńcy, który dotyka broni i przemienia się w Godnego.

Strange tłumaczy Steve'owi, że Ósme Miasto to właściwie piekło i zamieszkujące je istoty są niezwykle niebezpieczne. Stephen nie jest zadowolony, że na miejscu jest Danny Rand - uważa, że może on - zamiast rozwiązać - tylko pogorszyć problem.

Autor: Lex

Galeria numeru

Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6 Iron Man 2.0 #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.