Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Youth in Revolt » Fear Itself: Youth in Revolt #2

Fear Itself: Youth in Revolt #2

Postacie
Zapowiedź

Nabór do Inicjatywy trwa, herosi łączą siły, by powstrzymać falę strachu Serpenta. Thor-Girl zostaje niesłusznie uwięziona. Jej koledzy padają ofiarami fali paranoi i strachu mieszkańców, których mieli chronić. Czy Prodigy, były alkoholik, teraz dowodzący inicjatywą, ma wszystkie umiejętności potrzebne by dowodzić? Czy padnie przed nadchodzącą ciemnością?

Streszczenie

Virginia. Thor Girl wraz z Ultra Girl lecą na spotkanie z Prodigym. Tarene jest zła na siebie z powodu śmierci niewinnych osób i zamieszania, które spowodowała. Przyjaciółka próbuje ją uspokoić. Na miejscu okazuje się, że Prodigy zwołał dziennikarzy. Ma dla nich oświadczenie, w którym podkreśla, że Thor Girl jest niewinna. Jednocześnie ogłasza, że dziewczyna oddaje się sama w ręce wymiaru sprawiedliwości. Zaskakuje tym bohaterkę, która nie spodziewała się takiego obrotu sprawy.

Illinois. Cloud 9 jest wściekła tym co widzi w telewizorze i przez telefon przypomina Komodo, że miała złe przeczucia co do nowej Initiative. Dziewczyna musi przerwać rozmowę i interweniować, bo na zewnątrz sąsiedzi grożą sobie bronią.

New Jersey. Gravity nie bardzo radzi sobie z rolą lidera grupy Initiative. Co gorsza, okazuje się, że w ich rejonie działania ukrywa się zbiegły z Raft Crossbones. Złoczyńca zaskakuje Grega i strzela mu w klatkę piersiową.

Prodigy tłumaczy Ultragirl, że nie miał innego wyjścia i musiał zaaresztować Thor Girl. Ma na głowie całą masę problemów i alarmujących sygnałów, w tym wieść o śmierci Kapitana Ameryki. Właśnie dochodzi kolejna informacja o pojawieniu się Crossbonesa w New Jersey i Prodigy wysyła tam Ultragirl.

Tajemniczy mężczyźni przesłuchują Thor Girl. Traktują ją jak terrorystkę, a gdy dziewczyna próbuje odeprzeć zarzuty zostaje porażona.

W New Jersey trwa walka z Crossbonesem. Uczestniczy w niej również Gravity, który przetrwał pierwszy atak. Ostatecznie nikt z superbohaterów nie ginie, ale Geiger zostaje ciężko ranna, gdy chroni dowódcę. Po całym zajściu Gravity ogłasza rezygnację i odlatuje w nieznanym kierunku.

Las Vegas. W mieście jest spokojnie, ale Komodo martwi się, co dzieje się z Cloud 9, która nie odpowiada na smsy. Prodigy informuje bohaterów w stolicy hazardu, że w ich stronę zmierza Juggernaut i niszczy wszystko co napotka.

Cela Thor Girl. Na ratunek uwięzionej przyjaciółce przybyła Cloud 9. Załatwiła dwóch przesłuchujących i ma zamiar wyciągnąć Tarene na wolność.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Youth in Revolt #2 Fear Itself: Youth in Revolt #2 Fear Itself: Youth in Revolt #2 Fear Itself: Youth in Revolt #2 Fear Itself: Youth in Revolt #2 Fear Itself: Youth in Revolt #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.