Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: The Home Front » Fear Itself: The Home Front #3

Fear Itself: The Home Front #3

Postacie
Zapowiedź

Po walce ze zbiegłymi superprzestępcami Speedball ucieka, ratując życie przed wściekłym tłumem opętanym przez strach Serpenta. Przy okazji dowiaduje się o grupkach oporu rozsianych po świecie. Robbie stawia sobie za cel zjednoczenie ich.
Jimmy Woo i Atlas kontynuują swoją przygodę w ruinach wojennej fortecy nazistów.

Streszczenie

Stamford. Miriam Sharpe ratuje życie Speedballowi i uspokaja wściekły tłum. Wspólnie oglądają relację z Waszyngtonu i innych zaatakowanych miast. Robbie chce ruszyć na pomoc swoim podopiecznym z Avengers Academy, ale Miriam nie pozwala mu na to. Przekonuje go, by zajął się mniejszymi miastami, w których nie ma żadnego superbohatera. Speedball teleportuje się do Jocasty i zaraz potem do Salem w Missouri, gdzie szaleje Juggernaut. Udaje mu się sprawić, że Kuurth opuszcza miasteczko. Umożliwia mieszkańcom nawiązanie łączności z Miriam Sharpe, która ma koordynować pomoc, a sam rusza do St. John's w Nowej Funlandii, gdzie terror sieje Attuma."Age of Anxiety" - part 3 of 4

Postacie:
* Jimmy Woo, Namora, Gorilla-Man, Uranian, M-11, Venus

Jimmy nie pozwala reszcie grupy wejść do odkrytego pomieszczenia. Wraz z M-11 przystępują do analizy znalezionych fragmentów skór Atlantów. Niestety przeszkadza im w tym robot zostawiony przez nazistów, który rozpoczyna atak. Reszta Agentów przychodzi im z pomocą i Namora odkrywa prawdę o komnacie. Dochodzi do awantury między kochankami, bo kobieta jest wściekła, że Jimmy chciał ukryć znalezisko.

Wieczór. Jimmy z oddali przygląda się, jak Namora podpala stos pogrzebowy. Żałuje, że nie mógł przeanalizować zachowanych skór, ale zaskakuje go M-11, który informuje, że zeskanował większość z nich, a teraz może rozpocząć proces tłumaczenia."A moment with... The People of Paris"

Postacie:
* Grey Gargoyle/Mokk

Mignonette Gotlib przyjechała do Paryża z Brukseli. Była zakochana w tym mieście i gdy na niebie zaczął szaleć Mokk zdążyła jeszcze pomyśleć, że gdyby ta fascynacja nie była tak silna, to może uniknęłaby losy tysięcy innych Paryżan."Breakdown"

Postacie:
* Cardiac [Elias Wirtham]

Cardiac próbuje zapanować nad chaosem, który zapanował w mieście. Grupa bandytów atakuje przewrócony samochód. Kierowca błaga o pomoc dla swojego dziecka, które cierpi na zapalenie opon mózgowych. Wirtham rozpoznaje w mężczyźnie dyrektora firmy medycznej, która doprowadziła do śmierci conajmniej dziewięciu osób. Waha się chwilę, czy pomóc takiemu potworowi, bo właśnie przez takich ludzi stracił brata. W końcu bierze chłopca i biegnie w stronę szpitala. Niestety, dotarł do niego za późno i dziecko umiera. Załamany Cardiac zarzuca sobie, że to wina jego zawahania.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3 Fear Itself: The Home Front #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.