Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself: Fearsome Four » Fear Itself: Fearsome Four #1

Fear Itself: Fearsome Four #1

Fear Itself: Fearsome Four #1

"Fight Fear With Fear" Part 1 of 4

Postacie
Zapowiedź

Czy boisz się…  że twoi obrońcy obrócą się przeciw tobie? Man-Thing popada w obłęd gdy strach panoszy się na świecie. Manhattan spłonie. Herosi, którzy mieli powstrzymać niebezpieczeństwo, sami padają ofiarami strachu i nikt nie jest bezpieczny!

Streszczenie

Manhattan. Panika, która zapanowała w mieście przyciągnęła Man-Thinga. Stwór sieje dodatkowe przerażenie na ulicach miasta.

Jakiś czas później. Howard wezwał She-Hulk w celu powstrzymania Man-Thinga. Są na miejscu śmierci dwójki nastolatków i podejrzewają, że to sprawka stwora. Kaczor ostrzega Jen, że strach, który zapanował od powrotu Serpenta przemienił Man-Thinga i wzmocnił jego możliwości. Nie chce jednak angażować dodatkowej pomocy, bo chce samemu zadbać o bezpieczeństwo przyjaciela.

Nighthawk również podąża tropem Man-Thinga, ale robi przerwę w polowaniu i pokonuje grupę bandytów. Po chwili spotyka Howarda i She-Hulk, którzy mają ten sam cel. Cała trójka widzi agresywny tłum otaczający Frankensteina. Bohaterowie próbują opanować emocje nowojorczyków i w końcu triumfują, gdy tamci uciekają. Howard z dumą stwierdza, że są godni miana Fearsome Four, ale ludzie uciekli nie z ich powodu - za plecami herosów pojawił się Man-Thing. Jego moc sprawia, że ulegają oni transformacji i zamieniają się w przerażające potwory.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1 Fear Itself: Fearsome Four #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.