Avalon » Serie komiksowe » Fear Itself » Fear Itself #3

Fear Itself #3

Fear Itself #3

"The Hammer That Fell on Yancy Street"

Postacie
Zapowiedź

Sin kieruje najbardziej zuchwałym atakiem na Amerykę w historii, przy okazji wywołując globalną panikę. W Asgardzie Loki knuje plan ostateczny. Wszędzie wyczuwa się obecność Serpenta, szczególnie, gdy jeden z herosów pada pokonany.

Streszczenie

Waszyngton. Captain America prowadzi kontratak superbohaterów na siły Sin. Dziewczyna nie boi się herosa i atakuje go swym młotem.

Asgard. Loki podstępem usypia wartowników i uwalnia Thora.

Ziemia. W Missouri zniszczenie sieje Kuurth, w Dubaju Greithoth, a w Brazylii Nul niemalże zabija Red She-Hulk. W ostatniej chwili ratują ją Ms. Marvel, Spider-Woman i Noh-Varr.

Członkowie FF analizują młot, który spadł na Yancy Street. Ben dotyka go i ulega transformacji. Już jako Angrir, Breaker of Souls, niszczy okolicę.

Loki doprowadza Thora do sali, w której zebrali się jego zwolennicy z Sif na czele. Nie chcą pozwolić Odinowi na zniszczenie Midgardu. Grupa znalazła sposób na wysłanie Thora na Ziemię, ale niestety Odin odkrył ich spisek. Po pełnej gniewu rozmowie godzi się na odejście syna i na pożegnanie rzuca mu młot, ale jest pewien, że nie zdoła on powstrzymać zagrożenia ze strony Serpenta.

Na pokładzie Quincarriera Steve Rogers powierza Marii Hill kierowanie operacją obrony przed narastającym chaosem i wyskakuje nad Waszyngtonem, żeby dołączyć do walki.

Na ziemi Black Widow i Falcon namawiają Bucky'ego do wycofania się, ale ten nie zgadza się na przegrupowanie i rusza do ataku na Skadi. Starcie jest jednak krótkie, bo kobieta bez problemu radzi sobie z herosem. Zostawia umierającego bohatera i odchodzi z pola bitwy. Przyjaciele podbiegają do Bucky'ego, który ostatkiem sił ostrzega ich o nadejściu Serpenta.

Autor: Lex

Galeria numeru

Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3 Fear Itself #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.