Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #631

Incredible Hulks #631

Incredible Hulks #631

"Heart of the Monster" - Part 2

Postacie
Zapowiedź

Każde życzenie się spełnia, każda klątwa zostaje zdjęta. Ale najpierw trzeba stanąć przeciwko armii swych wrogów i miłości swego życia w bitwie, która może oznaczać twój koniec.

Cytat

Hulk z uśmiechem na widok Fin Fang Fooma: „Is it my birthday?”

Streszczenie

Baza Romulusa. Hulk cieszy się na widok potworów jakie się pojawiły. Od razu atakuje Fin Fang Fooma.

 

Arm’Chedon, Bi-Beast, Wendigo i Umar są zaskoczeni, że znaleźli się w tym miejscu. Słysząc od Cho, że ten ich sprowadził i słysząc pytanie, czy znają Hulka wpadają we wściekłość. Hulk bowiem dwukrotnie zniszczył miasto twórcy Bi-Beasta i zabił syna Arm’Chedona. Przywołani wrogowie Zielonego atakują Amadeusa i Monicę. Cho wzywa Hulka na ratunek. Ten ląduje obok nich, stopami w studni życzeń, rozpryskując wodę na wszystkich.

 

Chwilę później Cho i Hulk są na powierzchni w Las Vegas. Zniknęli zbazy Tyrannusa, bowiem ktoś sobie tego życzył. Cho nagle zauważa Red She-Hulk. Chce dowiedzieć się, co Betty sobie zażyczyła, kiedy była w studni, ale ta z uśmiechem ucieka.

 

Chwilę później część Las Vegas unosi się. Bi-Beast świętują, bowiem spełniło się ich życzenie – będą mieli czym zastąpić ich utracone miasto. Życzenie Wendigo także się spełniło – dzięki mieszkańcom będzie miał co jeść. Hulk szybko ratuje mężczyznę z jego uścisku. Z krzywym uśmiechem Hulk mówi, iż liczył na lepszą walkę. Wtedy Bi-Beast i Wendigo powiększają swoje rozmiary. Ale to nie przeszkadza Zielonemu. Potężnym ciosem powala Wendigo wprost na zatłoczone kasyno. Widząc to Cho życzy sobie, żeby wszyscy uszli z tego cało. I tak się dzieje, wszyscy z latającej części Vegas zostają bezpiecznie teleportowani na trawnik przed Białym Domem.

 

Cho informuje Hulka o tym, że nie musi się bać o cywili. Hulk atakuje. Zamiast frontalnego ataku, wybiera jednak fortel i zwraca Bi-Beasta oraz Wendigo przeciw sobie. Zajętych walką trafia potężnym ciosem i wysyła w przestrzeń. Chwilę później ratuje część miasta i bezpiecznie osadza spadający kawałek metropolii.

 

Chwilę później obok niego pojawia się projekcja Cho i prezydenta USA. Obama dziękuje Hulkowi za trzykrotne uratowanie planety w ciągu ostatnich paru tygodni.

 

Nagle nad Ziemią pojawia się wielki statek Arm’Chedona. Co więcej, złoczyńca pojmał She-Hulk i A-Bomba.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #631 Incredible Hulks #631 Incredible Hulks #631 Incredible Hulks #631 Incredible Hulks #631 Incredible Hulks #631

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.