Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #630

Incredible Hulks #630

Incredible Hulks #630

"Heart of the Monster” Part One

Postacie
Zapowiedź

Bruce Banner przez ostatnie lata poświęcał się dla innych. Ale pojawił się problem – Hulk ma dość. Czas, by teraz to on sięgnął po to, czego ON chce.

Streszczenie

Gammaworld, Nowy Meksyk. Cho streszcza Jen i Rickowi ostatnie wydarzenia. Hulk odreagowuje ćwicząc i niszczącroboty w bazie.

 

Trzy mile od Las Vegas. Tyrannus oprowadza Betty po swoich włościach. Pokazuje jej nawet swój największy sekret – fontannę młodości. Co więcej, częstuje Betty wodą z niej.

 

Nagle do pomieszczenia wpadają agenci A.I.M. z Monicą Rappaccini na czele. Szybko obezwładniają Romulusa, jego służących i She-Rulk. Następnie instalują urządzenie przy fontannie. Wtedy Rapapccini zabija agentów i transformuje fontannę młodości w to, czym jest naprawdę – studnię życzeń.

 

Red She-Hulk zwalcza jednak środek obezwładniający, którym ją poczęstowano i atakuje Monicę. Łapie ją i wrzuca do wody mówiąc, iż ta pożałuje, że się urodziła. Rappaccini uwalnia się z uścisku i udaje się jej uciec.

 

12 godzin później, Gammaworld. Monica prosi Hulka o pomoc. Ledwo trzyma się na nogach. Wygląda jakby w ciągu tych 12 godzin przybyło jej 50 lat. Później w bazie, podłączona do kroplówek opowiada Bruce'owi i Amadeusowi o studni, którą stworzyła.

 

Później. Hulk, A-Bomb, She-Hulk, Cho i Rappaccini lecą do Las Vegas. Na miejscu ich statek zostaje połknięty przez olbrzymiego potwora. Wszyscy szybko uwalniają się z jego paszczy. Amadeus ląduje bezpiecznie i nie widząc, iż stoi w studni mówi, iż przydałaby się pomoc. Red She-Hulk śmieje się, że ją dostanie. Wtedy pojawiają się Fin Fang Fom, Wendigo, Lord Armageddon i Umar.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630 Incredible Hulks #630

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.