Avalon » Serie komiksowe » Herc » Herc #3

Herc #3

Postacie
Zapowiedź

FEAR ITSELF przybył do domu Herca. Pozbawiony mocy Herc musi zmienić swój sposób postrzegania bycia bohaterem. Ale jaką szansę ma śmiertelnik w walce z potworami i super przestępcami? Zobacz, jak Herc pokazuje światu, co znaczy być herosem.

Streszczenie

Więzienie Raft. Trwa ucieczka superzłoczyńców [opisana w Fear Itself #2 - dop. Lex]. Czwórka uciekinierów kieruje się w stronę Brooklynu.

Brooklyn. Rhea budzi Herculesa ze snu i prowadzi go na zewnątrz restauracji. Zebrał się tu tłum mieszkańców dzielnicy, którzy chcą pomocy bohatera. Ten jest trochę zmęczony wysłuchiwaniem kolejnych próśb, ale obiecuje pomoc. Otrzymuje od fanów nowy strój i od razu ma możliwość go wypróbować - pojawia się informacja o napadzie na bank.

Man-Bull, Basilisk i Griffin próbują dostać się do skarbca. Pomaga im tajemnicza kobieta, która również uciekła z Raft, a teraz wyciągnęła kod do sejfu z mózgu kierownika. Na miejscu jest już jednak Hercules, który wyłącza z walki Griffina i Basiliska. Gdy walczy z Man-Bullem, tajemnicza kobieta sięga po upuszczoną Tarczę Meduzy. Przedmiot powinien zamienić ją w kamień, ale tak się nie staje. Reszta złoczyńców próbuje uciekać, ale na zewnątrz banku czeka na nich Kyknos i jego Warhawks. Syn Aresa atakuje przestępców, którzy śmieli wejść na jego teren. Hercules przeciwstawia się mu i wraz ze złoczyńcami przebija się z powrotem do banku, po drodze nokautując Helenę. W środku przyglądają się leżącej kobiecie, która, po spojrzeniu w oczy Meduzy, przechodzi transformację. Hercules i złoczyńcy ponownie stają do walki z Warhawks, ale po chwili do ataku na bohatera dołącza tłum nowojorczyków. Zdezorientowany heros nie wie co się dzieję - okazuje się, że to sprawka Hecate, owej tajemniczej kobiety, która uciekła z Raft. Wpłynęła ona na emocje ludzi, którzy teraz nienawidzą Herculesa. Hecate triumfuje i ogłasza się Królową Brooklynu.

Autor: Lex

Galeria numeru

Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3 Herc #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.