Avalon » Serie komiksowe » Invincible Iron Man » Invincible Iron Man #503

Invincible Iron Man #503

Invincible Iron Man #503

"Fix Me" - Part 3: "Fear Itself"

Postacie
Zapowiedź

Strach się rozprzestrzenia. Kieruje się ku miasteczku Broxton w Oklahomie. Avenger będzie musiał zmierzyć się z samym Strachem.

Streszczenie

Przeszłość, konferencja technologiczna w Virginii. Otto Octavius triumfuje nad pijanym Tonym Starkiem. Chełpi się kontraktami, które podpisał i radzi konkurentowi, żeby nie bał się oszukiwać, jeśli chce wygrywać.

Teraz, Nowy Jork. Tony w pośpiechu próbuje rozbroić bombę zaprojektowaną przez Doctora Octopusa. Złoczyńca dodatkowo utrudnia mu zadanie.

Broxton, Oklahoma. Pepper wraz z inżynierami Stark Resilient dochodzą do siebie. Kobieta rusza do kontrataku i staje naprzeciw Sandmana i Electro.  

Stark gorączkowo walczy z mechanizmem, ale w końcu przyznaje, że nie da sobie z nim rady. Na kolanach błaga Doca o pomoc. Szalony złoczyńca żąda, żeby heros nazwał go swoim mistrzem i zdesperowany Stark spełnia tę zachciankę. Zegar bomby dociera do zera, ale nie dochodzi do eksplozji. Octopus tłumaczy, że oszukał Starka, urządzenie nie było bombą, a jego celem było upokorzenie rywala.

Pepper rzuca się do walki - nie udaje się jej obezwładnić wrogów, ale przynajmniej pozbywa się ich.

Kilka dni później. Tony i współpracownicy przedstawiają Asgardczykom ofertę odbudowy ich zniszczonego miasta. Thor przyjmuje tę propozycję.

Manhattan. Octopus ogląda nagranie z upokorzenia Starka. Przerywa mu obiekt spadający z nieba w samo centrum miasta.

Broxton. Pepper, Tim i Pim z przerażeniem spoglądają na płonący ślad, jaki pozostawia na niebie spadający obiekt."How I Met Your Mother"

Postacie:
* Howard Stark, Maria
* Obadiah Stane

Piękna kobieta szasta dużymi kwotami w kasynie. Na widok dwóch postawnych mężczyzn szybko opuszcza stół, zostawiając pieniądze. Zatrzymuje ją zaniepokojony mężczyzna, który podejrzewa, że dama jest w tarapatach. Nie jest w stanie wiele zrobić - kobieta, eskortowana przez ochroniarzy, wsiada do limuzyny. Mężczyzna próbuje namówić ją do pozostania, ale bezskutecznie. W środku siedzi niejaki Obadiah Stane, który zmusza kobietę do posłuszeństwa. Auto rusza z piskiem opon, a na ziemi pozostaje kolczyk kobiety.

W pokoju hotelowym Stane jest niezadowolony z wieści, które otrzymał przez telefon. Do drzwi puka mężczyzna z kasyna, który chce oddać kobiecie kolczyk i namówić ją do zmiany chłopaka. Ta jest zaskoczona i szczęśliwa. Decyduje się z nim odejść i nie powstrzymują ich nawet goryle Stane'a. Po chwili para pędzi malowniczą drogą w klasycznym kabriolecie. Uznają, że najwyższa pora na przedstawienie się: mężczyzna przyznaje, że nazywa się Howard Stark, a kobieta ma na imię Maria.

Autor: Lex

Galeria numeru

Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503 Invincible Iron Man #503

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.