Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #627

Incredible Hulks #627

Incredible Hulks #627

“The Spy Who Smashed Me” – Part Two

Postacie
Zapowiedź

Hulk na swojej tajnej misji ma problem. Betty Banner, jego kochana żoneczka, Red She-Hulk, stanęła mu na drodze. I ma innego. Jednego z najstarszych wrogów Hulka. No to będzie mordobicie.

Streszczenie

Rzym. Centrum kryzysowe NATO. Doktor Sofia Di Cosimo, była kochanka Herca, tłumaczy zebranym generałom czym jest puszka Pandory. Przytacza mit o ciekawskiej bogini Pandorze, która otworzyła puszkę - a właściwie urnę - i wypuściła z niej wszelkie nieszczęścia i choroby. Zdążyła ją jednak zamknąć i nie wypuścić ostatniego mieszkańca tego glinianego więzienia – Nadziei.

 

W tym momencie na zebraniu, ku uciesze Amadeusa, Banner pojawia się w pomieszczeniu. Próbuje oczyścić swoje imię. Lecz spotyka się z wrogą postawą ochrony. Zabiera więc ze sobą panią doktor.

 

Zgodnie z planem Bruce’a ucieczka kończy się w podziemnych tunelach, gdzie zostają przejęci przez agentów Romulusa i zaprowadzeni do niego.

 

W czasie spotkania Betty przekształca się w Red She-Hulk i mówi Bannerowi, iż lubi tę wersję siebie. Tymczasem Di Cosimo próbuje przekonać Tyrannusa, iż otwarcie puszki przyniesie ze sobą zło. Sam Romulus przekonuje, że chce zmienić świat na lepsze. Nagle pojawiają się uzbrojone oddziały zamaskowanych ludzi w magicznych, tytanowych zbrojach – Knights of Rome. Po kilku sekundach, gdy opada dym, Hulk i Red She-Hulk orientują się, że zostali sami. Postanawiają zawrzeć sojusz i odnaleźć panią doktor, Augustusa i puszkę Pandory.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627 Incredible Hulks #627

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.