Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #626

Incredible Hulks #626

Incredible Hulks #626

“The Spy Who Smashed Me” – Part One: “When in Rome”

Postacie
Zapowiedź

Kiedy myślisz, że niczym cię już nie zaskoczą, Hulk wkłada garnitur. Dobra, przyznać się, kto chciał Hulka jako międzynarodowego superszpiega z Amadeusem Cho jako doradcą? I Red She-Hulk po przeciwnej stronie barykady?

Streszczenie

Gdzieś wśród pól Georgii tajemniczy mężczyzna, przypominający rzymskiego gladiatora, składa pewną propozycję Betty Ross.

 

Dwa dni później. Gammaworld, Nowy Meksyk. Amadeus pokazuje Bannerowi zdjęcia szalejącej Red She-Hulk. Betty jest teraz we Włoszech i - jak wynika z analizy odczytów jej mocy - grozi jej, iż kolejna transformacja będzie permanentna. Bruce postanawia udać się do Włoch sam. Amadeus przed wyjazdem prosi go, by obejrzał jakie gadżety przygotował dla niego. Okazuje się przy okazji, iż Bruce stracił swój teleporter.

 

Później. Włochy, Rzym. Muzeum sztuki antycznej. Trwa bankiet, Bruce ubrany w smoking szuka byłej żony. Znajduje ją w tłumie adorującychją mężczyzn. Banner porywa Betty do tańca. Chwilę później do pary podchodzi niespodziewany gość – Tyrannus. Kiedy Bruce chce ochronić Betty, okazuje się, że ta przyszła na bankiet z Romulusem. Banner ze wściekłości zamienia się w Hulka. Cho ostrzega go jednak, iż Betty zaraz także może się transformować, dlatego Hulk, wciąż w nienaruszonym smokingu z ruchomych molekuł, oddala się.

 

Chwilę później policja lokalizuje Zielonego na dziedzińcu muzeum. Hulk spostrzega na jednym z balkonów Tyrannusa z nieprzytomną Betty na rękach. Gdy dociera do niego, arcywróg mówi, iż zamknął kobietę w sejfie, którego wielkie wrota znajdują się za nim, do którego nie dostanie się nawet Hulk.

 

Wściekły Zielony atakuje sejf. Gdy pod naporem jego siły wrota puszczają, nagle czerwone ręce chwytają go od tyłu i unieruchamiają. Romulus kradnie zawiniątko z pomieszczenia, a Red She-Hulk ogłusza Hulka, po czym ta niecodzienna para znika. Hulk otoczony zostaje przez policję. Tyrannus i Ross znikają z - jak ustala Cho - puszką Pandory.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626 Incredible Hulks #626

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.