Avalon » Serie komiksowe » Uncanny X-Force » Uncanny X-Force #7

Uncanny X-Force #7

Uncanny X-Force #7

"Deathlok Nation" -Conclusion

Postacie
Zapowiedź

Armia cyborgów-zabójców atakuje z zarażonego Deathlok Virusem the World. Tylko jedna osoba może ocalić Ziemię... ale kim jest Weapon Infinity?

Streszczenie

Fantomex stawia The World na pustyni, a następnie powiększa go. Cała drużyna wchodzi do środka. Rozdzielają się, aby szybciej odnaleźć cel. Fantomex i Deadpool tworzą parę, ale szybko mają dość wzajemnego towarzystwa i każdy idzie w swoją stronę.

Druga para to Wolverine oraz Deathlok. Szybko zostają odnalezieni przez cyborgi Deadpoola i Logana. Tak szybki kontakt oznacza, że The World im pomaga. Ostatnia para to Angel i Psylocke. Są tak pochłonięci rozmową, że dopiero w ostatniej sekundzie dostrzegają nadlatujący pocisk. Zostają zaatakowani przez swoje odpowiedniki. Podczas, gdy wszyscy są zajęci walką, Wade bez problemu dociera do miejsca, w którym wszystko na monitorach ogląda Father. Ten zaczyna manipulować bohaterem. Wie, że nikt go nie docenia i nie widzi jak dużo dobrego robi. Zasługuje on na szacunek i miłość innych. Nazywa go swoim ulubionym synem. Deadpool klęka u jego stóp.

Psylocke-cyborg próbuje ataku psychicznego na Warrenie. Aby ją powstrzymać Betsy ciska w nią mieczem. Ten trafia idealnie w głowę. Ścigający ich Angel wpada na ścianę. Logan ma spore problemy ze swoim odpowiednikiem, kiedy ten nagle dostaje nowe rozkazy i gdzieś odchodzi. Fantomex próbuje zmusić komputer do otwarcia drzwi do laboratorium. Towarzyszy mu Deathlok Prime. Po chwili Jean-Phillip zdaje sobie sprawę, że ktoś próbuje go zmylić. Wyciąga pistolet i celuje do towarzysza. Okazuje się, że napotkał swojego odpowiednika. W pojedynku nie idzie mu najlepiej, ale udaje mu się otworzyć laboratorium, z którego wychodzi Ultimation. Ten szybko niszczy Deathloka. Fantomex każe Weapon XV strzec laboratorium, a sam musi poradzić sobie z cyborgami Loganem i Deadpoolem, którzy właśnie przybyli. We dwóch szybko sprowadzają bohatera do parteru, po czym próbują wedrzeć się do laboratorium. Wszystko na monitorach oglądają Father i Deadpool. Złoczyńca obiecuje Wade'owi w nagrodę ciastko oraz pocałunek w czoło. To sprawia, że bohater zaczyna się zastanawiać. Domyśla się, że Father nim manipuluje. Wyciąga miecz i odcina nim głowę przeciwnika. Dzięki temu wszystko Deathloki, prócz Prime'a zostają wymazani z naszej linii czasu.

Wszyscy powoli docierają przed wejście do laboratorium. Nie wiedzą co się stało. Wszystko wyjaśnia Deadpool, który przynosi głowę Fathera. Wszyscy bez słowa odchodzą. Nie wiedzą, że w laboratorium za ich plecami znajduje się kontener z napisem: En Sabah Nur, wiek 847 dni.

Autor: Spell

Galeria numeru

Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7 Uncanny X-Force #7

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.