Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #624

Incredible Hulks #624

Incredible Hulks #624

"Planet Savage" - Chapter Two

Postacie
Zapowiedź

SAVAGE LAND STAJE SIĘ ŚWIADKIEM NIEWYPOWIEDZIANEGO GNIEWU! Oto Hulk staje naprzeciw mordercy swej żony!

Streszczenie

Savage Land. Ka-Zar i Warbound wybudzają się ze snu sprowadzonego przez starszyznę Sakaarian. Nie są zadowoleni, gdy odkrywają, iż Hulk zniknął. Ich złość narasta, gdy dowiadują się, że ich lider stał się przedmiotem układu Sakaarian z innym plemieniem. Chwilę później wyjaśnia się o jakim plemieniu mowa, gdy do obozu przylatuje Miek.

Warbound atakują swojego byłego brata broni i towarzyszące mu robale.

Dwie mile dalej Hulk odzyskuje przytomność. Budzi się przywiązany do platformy. Wokół widzi ciała Sakaarian i pożywiające się nimi robale. Jest zbyt słaby, by się uwolnić, dlatego zmienia postać i jako Banner wyślizguje się z więzów. 

Miek przerywa walkę i odlatuje. Warbound podążają za nim.

Bruce ucieka przed robakami. Trafia jednak na wielkie, strusiopodobne stwory. Tylko szybka zmiana w Hulka ratuje go od skończenia w paszczy potwora. Zielony jest jednak zbyt słaby, by pokonać potwora. Na pomoc nieoczekiwanie przychodzą mu robale, które błyskawicznie zjadają zagrożenie. Tuż za nimi pojawia się Warbound. Nagle jeden z robali wnika w ciało Hulka. Skaar próbuje pomóc ojcu, jednak Brood przestrzega go przed działaniem. Widzi, iż stworzenie, które wniknęło w ciało Hulka owinęło się wokół jego serca. Skaar szybko usuwa pasożyta, jednak wtedy okazuje się, że jest ich więcej. Hulk chce, by syn wyrwał je wszystkie, ale w tym momencie nadlatują robale Mieka i porywają Zielonego.

Jakiś czas później. Robal na sercu Hulka rozwija się doskonale. Miek ubiera Hulkowi ochraniacz na pierś, uzbraja go w miecz i używając kolca z jakimś tajemniczym jadem, dzięki któremu wydaje się kontrolować Zielonego, wysyła go w głąb dżungli.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624 Incredible Hulks #624

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.