Avalon » Serie komiksowe » Incredible Hulks » Incredible Hulks #622

Incredible Hulks #622

Incredible Hulks #622

“God Smash” - Conclusion

Postacie
Zapowiedź

Życie Bruce'a Bannera, życie Hulka, zawsze było usłane tragediami. NIGDY WIĘCEJ! Zielony kolos staje naprzeciw bogów i Wszechojców i jest gotów połamać ich prawa i skopać tyłek najpotężniejszego z nich wszystkich, by dostać to, czego chce! Myśleliście, że bogowie są potężniejsi od ludzi? HULK UWAŻA INACZEJ!

Streszczenie

Long Island. Dwie mile od Olimpu. Hulks płyną na ratunek Hulkowi. Napotykają jednak na ogromnego potwora, który próbuje wciągnąć ich w głębiny.

Olimp. Hulk przeżywa atak Zeusa. Co więcej, wstaje i prowokuje króla Olimpu do walki na pięści. Zeus zgadza się. Chwilę później Hulk potężnie uderza przeciwnika. Zeus kontruje. Cios wyrzuca Zielonego na statek z jego towarzyszami. Bruce każe im się wynosić.

Hulk wraca do walki. Inkasuje jednak tak potężne ciosy, iż nie jest w stanie walczyć dalej. Zeus wygrywa pojedynek.

Hera sięga do umysłu Bannera. Odczytuje w nim jego prawdziwą motywację – Bruce chce pomóc swojej rodzinie, nawet za cenę własnego życia.

Hefajstos przykuwa Hulka łańcuchami do wielkiego głazu. Unieruchamia go, aby nie mógł bronić się przed mięsożernymi sępami, które po chwili go atakują, wyrywając mu wielkie połacie mięsa.

Na pomoc Zielonemu przychodzą Hulks prowadzeni przez Herculesa. Skaar zabiera rannego, niezdolnego ruszyć się ojca.

Savage Land. W krainie swoje miejsce  znaleźli mieszkańcy Sakaar, którzy przylecieli wraz z Hulkiem podczas WWH. Spokój miejsca zaburza pojawienie się Mieka.

Autor: redevil

Galeria numeru

Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622 Incredible Hulks #622

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.