Avalon » Serie komiksowe » New Mutants vol. 3 » New Mutants vol. 3 #18

New Mutants vol. 3 #18

New Mutants vol. 3 #18

"Fall Of The New Mutants" - Part 4

Postacie
Zapowiedź

Kim są tajemniczy osobnicy, którzy zaatakowali New Mutants? Wiemy o nich tylko tyle, że są związani z "Projektem Purgatory" i są groźniejsi od wszystkiego, z czym młodym bohaterom kiedykolwiek przyszło się zmierzyć.

Cytat

Scab: „What do we do with them now?”

Loca: „Heh.”

Russell: „Whatever we want.”

Streszczenie

Limbo, 1674 dzień misji oddziału prowadzonego przez generała Ulyssesa, a raczej tego co zostało z niego po ataku hordy prowadzonej przez Witchfire. Najważniejszy jest jednak fakt, że wbrew temu co początkowo sądzono, dzieciom udało się przeżyć. Aktywacja ich genu X, pozwoliła im zabić wszystkie potwory. Jakiś czas później, kiedy Face zostaje wyposażony w urządzenie pozwalające mu korzystać ze swoich mocy, Ulysses rozpoczyna indoktrynację grupy mutantów.

 

Obecnie Inferno Babies i New Mutants szykują się do walki. Ta nie trwa jednak długo i co gorsza nie kończy się najlepiej dla drużyny Cannonballa. Nawet w indywidualnych pojedynkach, ci są bezradni z wyraźnie lepiej wyszkolonymi przeciwnikami. Karma niemal natychmiast zostaje wchłonięta przez Alexa. Reszta również prezentuje wysoki poziom. Toko bez większych problemów jest w stanie przyjąć na siebie lecącego w jej kierunku Sama i nawet przy okazji nie drgnąć. Trista przejmuje natomiast kontrolę nad Cypherem i zmusza go do przyglądania się masakrze swoich towarzyszy. Nawet pomimo faktu, że bez problemu rozszyfrowuje metodę działania jej umiejętności. 

 

Najlepiej radzi sobie Magma, ale nawet ona nie jest w stanie kontynuować walki, kiedy włącza się do niej Face i ogłusza ją swoim promieniem. Od tej chwili New Mutants są na łasce Inferno Babies.

Autor: Pete

Galeria numeru

New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18 New Mutants vol. 3 #18

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.