Avalon » Serie komiksowe » Dark Wolverine » Dark Wolverine #89

Dark Wolverine #89

Dark Wolverine #89

"Punishment" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Daken ledwo przeżył starcie z Frankiem Castle, ale to tylko czyni go bardziej niebezpiecznym, zwłaszcza, że pojawia się Wolverine.

Streszczenie

Plac budowy, Tokio. Wolverine oznajmia, że nie pozwoli Frankowi zabić Dakena - jest, jaki jest, ale to wciąż jego syn. Castle nic jednak sobie nie robi z pogróżek Logana i atakuje go. Widząc walkę, Daken próbuje uciekać, Punisher przyszpila go więc do ziemi. Sam jednak zostaje zaatakowany przez Wolverine'a, który odcina mu palce, a następnie oślepia. Tymczasem Henry odkrywa zbliżające się służby mundurowe i ostrzega swego partnera, Frank jednak nie zamierza się słuchać i kontynuuje walkę z mutantem. Logan próbuje mu wyjaśnić, że jego syn chce zdobyć Bloodstone, Punisher jednak nie słucha przeciwnika i zaczyna walić jego głową o stalowe podpory, dopóki ten nie traci przytomności. Wtedy jednak okazuje się, że Daken zdążył uciec. Frank każe Henry'emu go odnaleźć, haker jednak ani myśli tego robić, przypomina o zbliżającej się policji i doradza ucieczkę. Punisher w końcu się z nim zgadza, wcześniej chce jednak utopić Wolverine'a w cemencie. Gdy jednak zamierza go tam wrzucić, Logan budzi się i zadaje jeszcze jeden cios, po którym na nowo traci przytomność. Castle przez chwilę zastanawia się nad kolejną próbą, w końcu jednak słucha ostrzeżeń partnera i schodzi do kanałów.

Jakiś czas później wychodzi na powierzchnię – i prosto pod koła ciężarówki. Z pojazdu wysiada Daken, który informuje, że potrafi rozpoznać prawdziwą moc, gdy ją zobaczy. Wyrywając Bloodstone z piersi Franken-Castle'a stwierdza, że moc pozwalająca na ożywienie umarłych to coś, co na pewno mu się przyda.

Autor: S_O

Galeria numeru

Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89 Dark Wolverine #89

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.