Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Spider-Man » Ultimate Comics Spider-Man #13

Ultimate Comics Spider-Man #13

Ultimate Comics Spider-Man #13

"Tainted Love" - part 5

Postacie
Zapowiedź

Bez owijania w bawełnę: w tym numerze życie Spider-Mana zostaje całkowicie zniszczone.

Streszczenie

Chameleon zakłada kostium Spider-Mana i rusza na wycieczkę po Nowym Jorku, po chwili jednak stwierdza, że bycie ścianołazem nie jest takie łatwe.

Tymczasem Peter budzi się w nieznanym miejscu naprzeciwko Jamesona. Obydwaj siedzą związani i nie wiedza jak tu trafili. Jonah próbuje ustalić, dlaczego na przeciwko niego siedzi akurat Parker. Po chwili uświadamia sobie, że chłopak jest Spider-Manem i prosi bohatera o pomoc. Właściciel Daily Bugle nie może w to uwierzyć, że miał superbohatera cały czas pod nosem.

Chameleon w stroju Ścianołaza obrabowuje bank. Po udanym skoku kontaktuje się z nim jego siostra. Kryminalista mówi, że skorzystał z mutanckiego hormonu i z łatwością zdobył więcej pieniędzy niż myśleli. Oznajmia także, że o ile Parker będzie im potrzebny, to Jamesona trzeba się pozbyć. Kobieta udaje się do pomieszczenia, gdzie trzyma porwanych, po czym strzela w głowę Jonaha. Następnie prosi, aby Peter dla swojego dobra powiedział jej wszystko o swoim życiu.

May wraz z współlokatorami ogląda w telewizji informacje o napadzie na bank. Szybko domyśla się, że to nie jej Peter. Prosi więc Icemana i Human Torcha, aby odnaleźli podszywacza i sprowadzili Parkera do domu.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13 Ultimate Comics Spider-Man #13

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.