Avalon » Serie komiksowe » World War Hulks: Wolverine vs. Captain America » World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2

World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2

Postacie
Zapowiedź

Widzieliśmy już co mieszanka promieniowania gamma i kosmicznego może zrobić z superbohaterami, ale jak zareagują na nią zimnokrwiści skrytobójcy? Czas aby w ramach World War Hulks nowy Captain America oraz Wolverine skrzyżowali swe pięści. Który z nich zwycięży w tej miażdżącej walce bez żadnych zahamowań? Co wygra, żołnierskie wyszkolenie weterana II Wojny Światowej, czy pazury i zwierzęcy instynkt? Odpowiedź znajdziecie właśnie tu!

Cytat

Wolverage: "The angrier I get -- The angrier I act!"

Streszczenie

Wazyngton. Zhulkowaceni Logan i Bucky okładają się pięściami. W bitewnym szale Rosomak musi uważać, by panować nad swoimi emocjami – dzięki jego lepszej zdolności do regeneracji ma „jaśniejszy” umysł od przeciwnika. Udaje się mu okiełznać gniew - w końcu robi to całe życie. Zabiera Capowi tarczę i obezwładnia go za jej pomocą. Walka jest skończona. Nikt nie zginął.

Logan przypomina sobie tortury, jakich zaznał w Chicago jakiś czas wcześniej. Padł wtedy ofiarą szalonej kobiety lubującej się w torturach. Winter Soldier przyglądał się im. Loganowi w końcu udało się uwolnić, Barnes uciekł. Gdy Logan wraz z kobietą odwiedzili jej szefa, Winter Soldier też się tam pojawił. Walka jednak nie przyniosła rozstrzygnięcia.


Part 2 of 2

Postacie:
 * No-Thing, Inhuman Torch

Waszyngton, niedaleko Kapitolu. Zhulkowaceni Human Torch oraz Thing już nie raz się w życiu tłukli, lecz tym razem jest znacznie poważniej i niebezpieczniej. Obydwaj się nie oszczędzają przypominając sobie różne zaszłości i wzajemne psikusy, których padli ofiarą. W ferworze walki zniszczyli nawet lotniskowiec cumujący gdzieś u ujścia rzeki Potomak, w ogóle nie bacząc na postronnych. W końcu jednak padają z wycieńczenia po jednej z potężniejszych wymian ciosów. Mimo wszystko ich zmagania pewnie będą wciąż kontynuowane, nawet kiedy gamma mutacja ustąpi. Tacy już są, że uwielbiają sobie robić na złość.
  

Autor: Black Bolt, redevil

Galeria numeru

World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2 World War Hulks: Wolverine vs. Captain America #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.