Avalon » Serie komiksowe » Franken-Castle » Franken-Castle #19

Franken-Castle #19

Franken-Castle #19

"Punishment": Part 2 of 4

Postacie
Zapowiedź

Rewanż, o który wszyscy prosiliście: Punisher vs Daken! Kilka miesięcy temu syn Wolverine'a dopadł Franka Castle i poćwiartował go na polecenie Normana Osborna. Teraz Frank czuje się o wiele lepiej i jako Franken-Castle jest gotów na rundę drugą. Przygotujcie się na najbardziej brutalny, brudny, krwawy i rzeźnicki pojedynek, jaki kiedykolwiek miał miejsce.

Streszczenie

Daken idzie śladem Punishera w kanałach. Wyczuwa zapach swojego przeciwnika. Wie, że jest blisko, więc zaczyna głośno z niego drwić. Zeskakuje na kupę kartonów. Te załamują się pod nim i Dark Wolverine wpada do dziury z zaostrzonymi kołkami. Póki jest tam uwięziony, Frank wrzuca mu na dół kilka granatów, po czym wycofuje się na bezpieczną odległość. Regeneracja chwilę zajmie, więc Castle spokojnie kładzie się na ziemi i przygotowuje snajperkę do dalszej walki. Kiedy Daken zaczyna się wygrzebywać i pojawiać w celowniku, Frank ma kolejny napad. Syn Logana wychodzi z dołu nie atakowany i próbuje uciekać. Nadeptuje na pułapkę i zostaje trafiony wrakiem samochodu.

Castle, walcząc ze swoim mózgiem, wycofuje się. Henry próbuje go uspokoić przez radio, ale ukojenie przynosi dopiero kolejna dawka tabletek. Haker namawia przyjaciela, aby uciekał. Bohater ma zamiar jednak dokończyć zadanie. Bierze ckm i rusza w pogoń. Za rogiem czeka na niego jednak Daken, który pazurami niszczy karabin i odcina Frankowi ucho. Zaczyna wycinać sobie drogę do Bloodstone. Castle nie zamierza jednak patrzeć, jak go zarzynają, i przechodzi do kontry. Łamie chłopakowi kark i rękę, a następnie przebija nim ścianę, tak że ten ląduje na stacji metra. Kiedy Punisher podchodzi do miejsca upadu, Dakena już tam nie ma. Skacze on na pogromcę z sufitu i zrzuca na szyny. Kiedy Dark Wolverine skacze na swoją ofiarę, mściciel łapię za szynę pod napięciem i obaj zostaną porażeni prądem. Kiedy nadjeżdża kolejka, Frank wskakuje na peron, co nie udaje się jego przeciwnikowi. Po takich obrażeniach Daken z trudem się podnosi i ucieka na powierzchnię. Tam odnajduje plac budowy. Próbuje się ukryć na metalowym szkielecie wieżowca, ale bez powodzenia. Punisher strąca go kopniakiem i chłopak zalicza potężny upadek, który kończy się na wystających prętach.

Dark Wolverine podnosi się i ma zamiar się zrewanżować. Mimo ostrzału z pistoletu przewraca przeciwnika i rzuca się na niego, aby go dobić. Frank jednak w porę podnosi piłę tarczową i zasłania się nią. Daken nadziewa się na nią. Jego flaki  i krew pokrywają spory kawałek ziemi. Punisher łapie go za włosy i niesie w kierunku świeżo wylanego cementu. Ma zamiar utopić w nim przeciwnika. Przerywają mu pazury, które przebijają go od tyłu. Wolverine nie ma zamiaru pozwolić na zamordowanie jego syna.

Autor: Spell

Galeria numeru

Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19 Franken-Castle #19

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.