Avalon » Serie komiksowe » Ultimate Comics Avengers 2 » Ultimate Comics Avengers 2 #3

Ultimate Comics Avengers 2 #3

Ultimate Comics Avengers 2 #3

"Crime & Punishment" - part 3

Postacie
Zapowiedź

Nick Fury, Black Widow, Punisher, Afro-American Hulk, War Machine i Hawkeye stają do walki z wysłannikiem Piekła, Ghost Riderem.

Streszczenie

Magazyn S.H.I.E.L.D. w New Jersey. Nick Fury opowiada Avengers, że ich kolejny cel zabił kilku bogaczy w okrutny sposób i na razie nic o nim nie wiadomo, poza tym, że prawdopodobnie jest mutantem i siłą dorównuje Thorowi. Hawkeye pyta się, co jeszcze łączy ofiary, ale Fury mówi, że muszą sami to ustalić. Jim Rhodes uważa, że to wygląda raczej na zadanie dla Ultimates, więc Nick wyjaśnia mu, że mają zlikwidować zabójcę, a nie wsadzić go do więzienia. Punisher nie chce w tym uczestniczyć. Stwierdza, że zabici pewnie zasłużyli na swój los, więc Black Widow poraża go za pomocą implantu umieszczonego w jego głowie, pokazując mu, że nie może tak po prostu wycofać się z Avengers. Frank wyciąga broń, więc Monica powtarza czynność ostrzegając, że jeżeli się nie uspokoi, może tak robić cały dzień. Kiedy Castle się poddaje, Chang przypomina, że mają robotę do wykonania.

Dom Nelsona Forda, ostatniej ofiary, San Francisco. Cash mówi, że Black Widow go zainteresowała i chętnie by się z nią bliżej zaznajomił, zwłaszcza że on nie ma wszczepionych implantów. Rhodes wyjaśnia, że nie mogli przebić jego skóry, a poza tym, mają inny sposób, aby go kontrolować. Agenci pokazują parze Avengers skamieniałe ciało Forda i mówią, że jedyny związek pomiędzy ofiarami, jaki znaleźli, jest taki, że wszyscy brali udział w corocznym charytatywnym rajdzie motocyklowym organizowanym przez Biały Dom. Jim zauważa siedzącego na gruzach domu mężczyznę, a agent wyjaśnia mu, że to jedyny ocalały, ale nie wie, dlaczego akurat on przeżył. Żaden z nich nie zdaje sobie sprawy, że to krzyż wiszący na jego szyi ocalił mu życie.

Lotnisko Chicago. Osoba stojąca za morderstwami posyła zabójcę za kolejnym celem. Na zewnątrz, Hawkeye, Punisher i oddział agentów S.H.I.E.L.D. czekają na lądowanie samolotu, na pokładzie którego jest Bill Warren, jedna z potencjalnych ofiar. Clint mówi Frankowi, że on też stracił swoją rodzinę [The Ultimates 2 #7], więc wie, co on czuje. Castle odpowiada, że jego to nie interesuje, na co Barton stwierdza, że łączy ich więcej niż mu się wydaje, ponieważ on też został kiedyś siłą wcielony do oddziału Fury'ego. Ich rozmowę przerywa zbliżający się samolot, a w tym samym momencie na pas startowy wjeżdża motocyklista z płonącą czaszką. Ghost Rider rozpędza swój pojazd, skacze na nim w kierunku samolotu, wbija się do środka, zabiera Warrena i wreszcie ląduje z powrotem na ziemi. Następnie zamierza uciekać, ale jego motor zostaje trafiony rakietą wystrzeloną przez Hawkeye'a. Ghost Rider podnosi się pytając, kto ośmiela się mu przeszkadzać, a Barton prowadzi agentów S.H.I.E.L.D. w kierunku przeciwnika.

Autor: Ozz

Galeria numeru

Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3 Ultimate Comics Avengers 2 #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.