Avalon » Serie komiksowe » Siege: Spider-Man » Siege: Spider-Man

Siege: Spider-Man

Siege: Spider-Man

Siege

Postacie
Zapowiedź

Podczas Siege Spider-Man musi zmierzyć się z Venomem.

Cytat

Spider-Man złapany przez Venoma" "Oh, God. You're finally going to do it, aren't you, Mac? You're finally going to kiss me."

Streszczenie

Venom przedziera się przez gruzy Broxton i po drodze zabija kilku bogów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że Osborn tym razem przegiął i wszyscy za to dostaną po głowach. Dlatego teraz po prostu ma zamiar się zabawić. Kocha smak ludzkiego mięsa, a Asgardczycy smakują jeszcze lepiej. Nagle na jego drodze staje Spider-Man. Parker wyprowadza mocny cios i rozpoczyna się taniec po murach miasta. Peter ma pretensje do przeciwnika, że podszywa się pod niego i terroryzował burmistrza. W pewnym momencie obaj spadają z murów i przed śmiercią ratuje ich upadek na przelatujący statek H.A.M.M.E.R.. Maszyna rozbija się, ale obaj przeciwnicy żyją. Pierwszy podnosi się Venom, który ma zamiar wykończyć odwiecznego wroga. Spider zostaje jednak uratowany przez nagłe pojawienie się Ms. Marvel.

Kiedy Gargan dochodzi do siebie po ciosie Carol, ta prosi o małe wprowadzenie, aby wiedzieć, z czym mają do czynienia. Szybko dochodzi do wniosku, że problem stanowi strój. W momencie, kiedy Venom chce ją ugryźć, Danvers wkłada mu ręce do szczęki i wyjmuje Gargana ze środka. Symbiont bez żywiciela zmienia się w kałużę i chce przejąć Ms. Marvel. Spider próbuje go powstrzymać, ale jest bez szans. Po chwili Peter i Mac stoją przed nowym Venomem, który nie może się nacieszyć mocą, którą teraz posiada. Parker chce powtórzyć sztuczkę z wyjmowanie żywiciela, ale zostaje odepchnięty. Carol próbuje jeszcze walczyć, ale zostaje wchłonięta przez stój. Pajęczak atakuje, ale ponieważ nie przynosi to rezultatu, zmienia plan i zaczyna uciekać w kierunku wieży kościelnej. Przed samą dzwonnicą zostaje jednak złapany. W tym momencie Danvers znów próbuje walczyć. Symbiont powstrzymuje ją, ale ten moment zawahania wykorzystuje Spider-Man. Kopniak posyła potwora na linię wysokiego napięcia. Dzięki temu Ms. Marvel udaje się uwolnić. Venom zbiera się do kupy i ponownie łączy się z Garganem. Spider żałuje, że nie wyłączył Maca z akcji, kiedy ten był bezbronny. Teraz znów musi walczyć. Zaczyna od wyrwania potworowi języka. Walka jest zacięta, a Parker przy okazji wyrzuca z siebie wszystkie żale. Mac zaskakuje przeciwnika informując go, że zna uczucia, jakie Carol żywi do Parkera. Venom wykorzystuje jego dekoncentrację i wyprowadza potężny cios. Znów z opresji ratuje Petera Ms. Marvel.

Pajęczak prosi koleżankę o współpracę. Ma pewien plan. Oplata siecią nogi przeciwnika i go przewraca. Następnie podrzuca go w powietrze, a Danvers przy pomocy wyrwanego zderzaka wyrzuca Venoma wysoko, aż ten trafia w przelatujący transportowiec H.A.M.M.E.R.. Bohaterowie cieszą się z pokonania złoczyńcy i wracają na pole walki. Kiedy Ms. Marvel łapie kolegę i lecą do Asgardu mają chwilę, aby podyskutować o swoich uczuciach.

Autor: Spell

Galeria numeru

Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man Siege: Spider-Man

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.