Avalon » Serie komiksowe » Siege: Embedded » Siege: Embedded #4

Siege: Embedded #4

Postacie
Zapowiedź

W momencie, gdy Siege zbliża się do finału, jeden człowiek musi zadecydować, co jest ważniejsze - przeżyć dzień, czy odkryć prawdę stojącą za historią stulecia.

Streszczenie

Asgard, Oklahoma. Sif wyciąga żywego Uricha spod gruzów miasta bogów. Keller także przeżył. Ben widząc dłoń wśród gruzów biegnie i odkopuje Asgardczyka. Todd nie pomaga mu, traktuje ich jak coś gorszego. Zdenerwowany Urich uderza go. Keller odgraża się procesem, gdy nagle zastyga w przerażeniu - widzi na niebie istotę, która była kiedyś Sentrym.

Urich organizuje Asgardczyków w ekipę ratunkową i po chwili wszyscy wygrzebują ocalałych. Ben zerka na Avengers szykujących się do ataku na Voida i powątpiewa w ich sukces.

Miasteczko Broxton. Will pędząc do miejsca, gdzie spadł Asgard, natrafia przypadkiem po drodze na Volstagga.

Ben pokonuje strach i pędzi, aby przyjrzeć się walce. Widzi walczących i jarzących się poświatą Avengers. Po chwili dołączają do niego Ben i Volstagg. Chwilę później helicarrier spada na ziemię, a Volstagg przykrywa własnym ciałem dziennikarzy, ratując im życie.

Gdy kurz po wybuchu opada, Volstagg pędzi i dopada Osborna. Uderza go głownią miecza i pozbawia przytomności. Dark Reign Osborna kończy się, a znów zjednoczeni, prawdziwi Avengers pokonują swojego wroga.

Urich wraca do pracy z nową dawką nadziei i optymizmu, zabiera ze sobą Sterna. Keller szybko zmienia front i tworzy pochwalny program na cześć Rogersa.


Nadchodzi nowa era.

Autor: redevil

Galeria numeru

Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4 Siege: Embedded #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.