Avalon » Serie komiksowe » Siege: Embedded » Siege: Embedded #3

Siege: Embedded #3

Postacie
Zapowiedź

Świat obserwuje, jak H.A.M.M.E.R., Initiative i Dark Avengers ścierają się z największym zbiorowiskiem bohaterów w historii. Czy transmisja zostanie przerwana, gdy Norman Osborn zaatakuje? I jakie sekrety ujrzą wszyscy?

Cytat

Venom, wpadając do samolotu: "Aww. Hell yeah! Canned meat!"

Streszczenie

Baza Tinker. Ucieczka dziennikarzy szybko zostaje zauważona. Ben i Will biegną ile sił. Rozdzielają się. Urich, widząc cywili noszących sprzęt do stojącego na pasie startowym samolotu, łapie pakunek i nie niepokojony przez nikogo dostaje się na pokład. W samolocie Ben wdaje się w rozmowę z jednym z pasażerów. Mężczyzna okazuje się być producentem Kellera, informuje także, iż celem lotu jego i jego szefa jest strefa walki - Asgard.

Po chwili samolot jest nad Asgardem. Przerażony Keller obserwuje najazd agentów H.A.M.M.E.R. i Dark Avengers na domostwo nordyckich bogów. Nagle przez przednią szybę samolotu wpada Venom. Zabija pilotów. O mało nie zabija także Kellera, ale od śmierci ratuje go Urich, strzelając ze znalezionej broni.

Chwilę później samolot spada, dzięki czemu Bena nie dosięga gniew Venoma. Dziennikarz wraz z wcześniej poznanym producentem znajdują poturbowanego Kellera. Todd, grożąc pistoletem, zmusza swoich wybawców, aby zostali jego kamerzystą i dźwiękowcem. Dzięki temu po chwili nadaje na żywo reportaż z Asgardu, gdzie, jak mówi, pokazując zwłoki Asgardczyków, zatriumfowała sprawiedliwość.

Baza Tinker. Korzystając z alarmu wzywającego wszystkich żołnierzy H.A.M.M.E.R. do udania się do strefy walk, Will odzyskuje furgonetkę i pędzi tam sam. Dociera akurat na czas, by zarejestrować, dosłowny, upadek Asgardu.

Autor: redevil

Galeria numeru

Siege: Embedded #3 Siege: Embedded #3

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.