Avalon » Serie komiksowe » Amazing Spider-Man Presents: Jackpot » Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2

Postacie
Zapowiedź

Jeden wybór i Sarah Ehret porzuciła normalne życie na rzecz Jackpot. Teraz musi się zmierzyć z White Rabbit, a także z Rosem. Ale nawet pomóc Spider-Mana i Mr. Fantastica nie odstrasza Boomeranga, który ma superbohaterkę na swoim celowniku.

Streszczenie

Magazyn. Spider-Man i Jackpot walczą z opryszkami i White Rabbit. Spider-Man walczy tylko po to, aby dokopać przestępcom, natomiast Jackpot chce się dowiedzieć od Dodson o nielegalnym handlu ludzkimi organami. Lorina mówi, że to Ebony, nowy rodzaj narkotyku, ale to wszystko co wie. Po bijatyce Parker proponuje Ehret, aby ta udała się z narkotykiem do Reeda Richardsa – on raczej na pewno będzie wiedział co to takiego.

Boomerang obserwuje mieszkanie Sary, rozmawiając przez komórkę z Rosem. Gangster oznajmia, że będzie bardzo niezadowolony, jeżeli Myers zawiedzie go, bo Jackpot nie może się dowiedzieć, czym naprawdę jest Ebony. Nakazuje Boomerangowi, żeby ten wcielił plan w życie.

Ehret udaje się do Baxter Building. Tam zastaje sekretarkę-robota, którą pyta, czy może się spotkać z Mr. Fantasticiem. Okazuje się, że Reed jest teraz zajęty i nie prędko będzie miał czas na rozmowę z Sarą. Bohaterka prosi tylko, aby przekazać mu informacje o Ebony, który posiada. Ta informacja zmienia decyzje Richardsa, który chce się natychmiast z nią zobaczyć. Jak się okazuje, superbohater niedawno dostał taką samą rzecz od Daredevila. Według badań, gruczoł pochodzi od Corruptora. Wynika z tego, że Ebony produkują narkotyk pozbawiający zahamowania u ludzi. Sam zainteresowany przebywa jednak w Europie, dlatego Jackpot na razie postanawia zlikwidować cały zapas narkotyku w Nowym Jorku

Wieczorem Sara je kolację z rodziną. Nagle ktoś dzwoni do drzwi. Okazuje się, że jest to Boomerang, który zabija męża Ehret. Jackpot, wiedząc co się dzieje, zaczyna chronić córkę i próbuje unieszkodliwić przeciwnika. To jednak się nie udaje, gdyż superbohaterka zostaje powalona na ziemię, a jeden z bumerangów leci w stronę małej dziewczynki.

Autor: Undercik

Galeria numeru

Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2 Amazing Spider-Man Presents: Jackpot #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.